Forumun yeni görünümü

ahnur

Usta Üye
Forumun yeni görünümü güzel sade ve etkileyici hazılayanlara teşekür ederim.

eski forum görünüşündeki üye isminin yanında bulunan son acılan konular yok bu nedenle son açılan
konuları toplu olarak göremiyorum bunun bir eksiklik olduğunu düşünüyorum
Çünkü ben hergün foruma girip son ziyaretimden sonraki konuları inceliyordum.

Sn.ahnur

Forumun sol üst köşesinde logomuzun altında "Yeni Mesajlar" şeklinde bi sekme var onu tıklayın son girişinizden bu yana yazılan mesajları listeleyecektir.

Sol Tarafta Yukarıda Yeni Mesajar Adında bir link var oraya tıklayarak yeni mesajları görebilirsiniz.

Formun yeni görümünde katkısı olan tüm üye ve yönetici arkadaşalar teşekkür ederim yenilik vakti çoktan gelmişti.Elinize sağlık

Bir bilgi:
Yeni forum düzeninde "video izleme özelliği" aktif haldedir.
Aynen resim yüklediğimiz gibi, videolarımızı da mevcut sitelere (YouTube , Dailymotion , Metacafe , facebook ... ) yükleyip video izleme linkini mesajlar satırındaki video ekle butonunu kullanarak eklediğimizde forum sayfası üzerinden video izlenebilmektedir.

NOT: Bu özelliği kullanarak yasalara aykırı videolar izletmeye çalışan üyeler hakkında gerekli yasal işlemlerin yaptırılacağını da belirtmek isterim.

sayfa rengi birazdaha koyu olsaymıs cok daha iyi olurdu renkler birbirine çok yakın olmus yine de çok güzel.emegi gecenlerin ellerine saglık

yapılmış olan değişiklik tüm kullanıcılar için hayırlı olsun. Ancak göz aşinası olduğum bir şeyden yeni bir şeye geçiş yapmak beni hep bocalatmıştır. Bakalım bu yeni görünümün önceki görünümden üstün yanı ne olacak. Farkı yaşayarak göreceğiz.

diğer bir husus ise mesaj ve teşekkür sayıları yer değiştirmiş. kendim için 82 mesaj'a 132 teşekkür olması gerekirken 132 mesaja 82 teşekkür yazıyor. Hata var sanki. Diğer eksikler şunlar.

1-Diğer üyelerin almış olduğu pop'ların görünür hale gelmesi
2-Şimdiye kadar aldığım tüm popların görülmesi.
3-Geçmiş mesajlarım
4-Geçmiş açtığım konular

Son düzenleme:
Kullanım olarak farkı var mıdır bilmem ama, renk ahengi, eski görünüme göre daha güzel. Bir de değişiklik iyi oluyor, aynı görünüm sıkıcı olmaya başlamıştı. Emeği geçenlere teşekkürler.

formun yeni görünümü hayırlı olsun
emeği geçemlere teşekkürler

gerçekten güzel olmuş tebrik ve teşekkür ederim.eski görünümü sıkmıştı artık....

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri