Forumun harika karaliste uygulaması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumdaki en akil iki elektrik mühendisinden biri olan Hırçın 41 i forumdan uzaklaştıran forum yönetimini esefle kınıyorum , adaletleri buysa verdikleri cezanın aynısından ısrarla ve inatla bende istiyorum. @Aksi. Hırçın 41 in de kimseye hakaret edecek bir tiynette olmadığına bütün kalbimle inanıyorum , aksini iddia eden bu durumu belgelendirsin.

Son düzenleme:
bence eksik facede kı gıbı olmalı ne ben goreyım nede o kişi benım yazdıklarımı gorsun tek yanlı benım gormemem çozum olmaz adamın aleyhınde yazacağım gorecek cevap yazacak ben gormıcem dahada aşiriya gıder basit konuyu buyutur mutlaka bir yolunu bulur ulaşmak için buda ıyı olmaz bence

Hırçın 41 in de kimseye hakaret edecek bir tiynette olmadığına bütün kalbimle inanıyorum , aksini iddia eden bu durumu belgelendirsin.

Yeni Nickini değiştirmiş ukala çok bilmiş görünümlü zır cahil mühendis bir arkadaşımız vardı kapasitif yüke kadar basar falan diye saçmalardı kendisiyle bu konuda epeybi atışmıştık :) bu mesajda kendisine kapak olsun.

Mesela bu mesajda hakaret yok değil mi?

Susup bişey demiyorum çünkü adamın karakteri! Laf giydirmek üzerine.

Bu adam kaç nikle bu foruma girdi, kaç kez kovuldu, kaç kez gitti geldi.

Adamın bilgisinden yararlanmak başka, şak şakçılık başka!

Sen kime şak şakçı diyorsun ; yavaş gel . Yönetim bu mesajıda gör bir zahmet ; @Aksi ; @MuraTh

Yeni Nickini değiştirmiş ukala çok bilmiş görünümlü zır cahil mühendis bir arkadaşımız vardı kapasitif yüke kadar basar falan diye saçmalardı kendisiyle bu konuda epeybi atışmıştık :) bu mesajda kendisine kapak olsun.
Ayrıca sen niye üstüne alıyorsun ; burada sana hitap var mı ; sana ima var mı ; niye gocunuyorsun be adam ? Altında kaldığın yanlış mesajların ve tespitlerin yüzünden baya bir dolmuşsun belli ama git başka ortamda stresini at ; bize bulaşma.

Son düzenleme:
sen niye üstüne alıyorsun ; burada sana hitap var mı ;

Hakaret var mı yok mu? Bana olup olmadığını Nasıl anladın? Bana değilse ve her kimeyse hakaret değil mi? Bu konuyu onunla benden başka tartışan ve Niki değişen kim?

Cevap vermediğim bir şey söz konusu değil, anlamayana en iyi cevap susmak.

Çünkü ben Bu foruma bilgi tartışmaya ve alışverişine giriyorum.

Ya kardeşim bu n

ya kardeşim ne alakası var şakşakcılıkla hakan abinin burda herkese faydası dokunmustur ondan ögrendigimiz cok sey vardır zaten sizin üslubunuzda normal degil kovuldu falan o baska nickle buraya geldiyse bir cıkarı oldugundan degil insalara birsey ögretmek adına geldi yoksa bu siteye geri gelmesinin baska bir nedeni olamaz yoksa sitede herkeze yardımcı olana , daha cok yorum yapana para veriyolarda benmi bilmiyorum

bence yönetimin bu uzaklastırma kararını birdaha gözden geçirmesi lazım bir kişi yüzünden bu siteye giren onlarca kişi zarar görüyor o bizim için ögretmendir ve ögretmenlerimizde herzman bastacıdır
ve şu sözde cok dogruymus MEYVE VEREN AGAÇ TAŞLANIR

Senin burdaki bazı insanlara karşı bastırılmış bir öfken var @AD_EM ; sempatik tavrının altından deli gibi bağırıyor ; @fahri yetiş , @Hırçın 41 çok ama çok büyük mühendisler ; ben bunu eziklik yapmadan kabul ediyorum ; sen de kabul edersen içindeki öfkenden kurtulursun ; tavsiye ederim ; daha da sana laf yetiştirmeye uğraşıcak halim yok ; uzak dur benden .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri