Forumda Yapılan Yenilikler

tapatalk mobil sürüm olduğu için çıkmaması normaldir. tapatalk temel özellikleri kullanmayı hedefliyor.

tapatalk mobil sürüm olduğu için çıkmaması normaldir. tapatalk temel özellikleri kullanmayı hedefliyor.

©¥™℅Δ§×÷π√•|`~±° tapatalkta da cikiyomus aydinlatmis olalim :) tesekurler ise yarar

A10 cihazımdan gönderildi

Yaptığınız çalışmalardan ötürü şükranlarımı sunarım

forumda önceden yorum yazdığımız konulara ulaşiyorduk şimdı ulaşamıyorum bendenmı kaynaklı acaba menü çubuğundakı bahsettığım seçenek yok kaldırılmış ıyıde olmamış eskısı daha kullanışlıydı

Evet uzun zamandır bu seçenek devre dışı.Yönetici arkadaşlar forum güncellenene kadar böyle olacağını söylemiştiler.

forumda önceden yorum yazdığımız konulara ulaşiyorduk şimdı ulaşamıyorum bendenmı kaynaklı acaba menü çubuğundakı bahsettığım seçenek yok kaldırılmış ıyıde olmamış eskısı daha kullanışlıydı
Sn. Tekin düşüncelerimize tercüman olmuş sağolsun.Yöneticilerimiz yakında düzeleceğini yazmışlardı, biz ısrarla beklemedeyiz efendim haberiniz olsun :)

Çekilişleri herkese hitap edecek şekilde yapsanız daha iyi olmazmı,plc kursu çekilişi istanbulda ikamet etmeyen üyeler için haksızlık bence..

custox arkadaşa katılıyorum biz burdan (diyarbakır) istanbula eğitime nasıl gelelim ki bi düşünün yönetici arkadaşlar..... başka bir yol yordam bulunursa çok iyi olur sanırım

tşk ederım sayın meraklı elektrikçi açıkçası bu bölüm kalktıktan sonra eskısı gıbı gırmıyorum buraya gırmemızdekı amaç kafamıza takılan problemlerı çözmek kuşkulu uygulamalarda gerçeğı bulmak iki şekılde yazıyoruz buraya ya tam bılınçlı olarak kabul edıyoruz kendımızı yada bılmedığımız bır konu için yazıyoruz yazdıklarımızada ulaşamadıktan sonra kıymetı yok kontrolkalemınde ılgılenmedığım konuları araştırma mecburıyetım yok
Sn. Tekin düşüncelerimize tercüman olmuş sağolsun.Yöneticilerimiz yakında düzeleceğini yazmışlardı, biz ısrarla beklemedeyiz efendim haberiniz olsun :)

Daha önce site yöneticilerine iletmiş oldğum android bölümü hakkında yeni bir açıklama gelmedi ?

Daha önce site yöneticilerine iletmiş oldğum android bölümü hakkında yeni bir açıklama gelmedi ?
Evet bencede android bölüm açılması iyi olacak telefonla ilgili döküman bilgi vs başka forumlardan arıyorum kontrolkaleminde olması gereken bir bölüm bence.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri