Foruma Yeni Dosya Ekleme Kapatılmıştır

Murat

Site Yetkilisi
Yönetici
Site Yetkilisi
Forumumuzda yoğunluktan dolayı dosya ekleri forumumuza çok fazla yük getirmektedir.
Forumumuzun Sorunsuz yayın yapabilmesi için yeni dosya ekleme kapatılmıştır.
Mevcut dosyalar indirilmeye devam edilecektir.

MuraTh bey arkadasın konu acma isteğinde bulunacak idin pcdonanım war pc yazılım neden yok acaba.... pc yazılım adında bır yer acabılırmısınız.... emınım sıte ıcın daha ı olacaktır...

ben bir e-book eklemiştim ilgili bölüme fakat konu kapatılmış. Bu nedenden ötürümü kapatıldı yoksa şikayet falan oldu acaba bu konuda bana hiçbir bilgi verilmedide

MuraTh bey arkadasın konu acma isteğinde bulunacak idin pcdonanım war pc yazılım neden yok acaba.... pc yazılım adında bır yer acabılırmısınız.... emınım sıte ıcın daha ı olacaktır...

Yazılım konusunu genellikle Programlama - KontrolKalemi.Com Otomasyon Forumu bölümünde işlenmektedir yeteri kadar konu ve mesaj olursa bölümlere forum yönetimi tarafından karar alındıktan sonra ayrılabilir.

Bu tür öneri ve şikayetlerinizi https://www.kontrolkalemi.com/forum/kategori/görüş-Öneri-ve-Şikayetler.32/
bölümüne yazınız.

ben bir e-book eklemiştim ilgili bölüme fakat konu kapatılmış. Bu nedenden ötürümü kapatıldı yoksa şikayet falan oldu acaba bu konuda bana hiçbir bilgi verilmedide

e-book bölümü 2 ye ayrılmştır.
1-e-book (ingilizce kitaplar)
2-elektronik kitap olarak (Türkçe kitaplar)

paylaştığınız e-book ismini verirseniz forumdan silinip silinmediği bakılabilir silindi ise taşıma işlemi sırasında bir aksilik olmuştur tekrar upload ederseniz ilgili bölüme alınır.

eskiden forumun eklenti özelliği ile eklemiş olduğunuz dosyalar silinmiyor.

e-book bölümü 2 ye ayrılmştır.
1-e-book (ingilizce kitaplar)
2-elektronik kitap olarak (Türkçe kitaplar)

paylaştığınız e-book ismini verirseniz forumdan silinip silinmediği bakılabilir silindi ise taşıma işlemi sırasında bir aksilik olmuştur tekrar upload ederseniz ilgili bölüme alınır.

eskiden forumun eklenti özelliği ile eklemiş olduğunuz dosyalar silinmiyor.

mustafa bayram'ın elektrik tesisleri ile ilgili sorular ve çözümler kitabını eklemiştim.

mustafa bayram'ın elektrik tesisleri ile ilgili sorular ve çözümler kitabını eklemiştim. Upload linkim hala duruyo zaten 4 shared olduğu için

Yayınlanan kitapın telif hakkı olduğundan,forum kuralları gereği konu silinmiştir.Bilgilerinize

Merhaba
Siteden dosya yükleme kısmının kaldırılması iyi olmamış Upload sitelerine üyeliğimiz olmadığı için kısa sürede kaldırılabiliyor bu da belli bir süre sonra kırık linklere sebep olacaktır

Teşekkürler

forumun bir sürü gideri vardır muhakkak. O yüzden isabetli bir karar.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri