Fimer t207 gen hakkında

ondan bir cacık olmaz çok zarar görmüş kartları yıkamalısın selülozik tinerle yıka yağsız kontak siprey de kullanabilirsin ama daha ucuz olan tiner kullan plastik malzemeye değmesin.
Neden olmasın fimer t207 yide hurdadan aldım çıkış diyotlarının biri bozukmuş değiştirdim çalışıyor yenisi 3000 küsür lira ben kilosunu 1,5 liraya aldım

Modülün... igbt nin adı yazıyomu üzerinde

Neden olmasın fimer t207 yide hurdadan aldım çıkış diyotlarının biri bozukmuş değiştirdim çalışıyor yenisi 3000 küsür lira ben kilosunu 1,5 liraya aldım
satan adam işine yarar parçaları almış bozuk diye satmış demircileri gez belki kullanan vardır ondan...

Sana toplam maliyetleri ne oldu?

İçinde eksik parçası yokki neyini almış
kesik kablolar neye bağlanıyor? gösterge filan var mı? belki diyod bozulunca bazı parçalaı aldı hurda diye sattı ya tamiri ekonomik değildi yada onu tamir edemeyen beceriksizin teki yada ücretini ödemeyen müşterinin di aylarca kaldı temizlikte atıldı aıklanıpta stajerler ayıklamış şansına yoksa çalışmazdı.

Be fimer t207 gen kaynak makinasını topladım biraz karma oldu ama olsun parçaları deli para ya bende bimden aldığım akü kablolarını kullandım kart tarafına yüksük takıp pürmüzle lehim yaptım ve pcbye vidaladım önkapağı da gekamac taktım potans ve ışık sorunsuz çalışıyor güç kablosunu hurda çamaşır makinasından söktüm arka işıklı anahtarıda üçlü priz den söktüm bu gün tam güçte on adet elektrot yaktım sıkıntısız deneme amaçlı ön kapak biraz büyük ama yandan delip saça percin attım bakalım beğenecekmisiniz :)
IMG_20170226_160525.jpg
IMG_20170226_160534.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri