Faz Koruma Rölesi

Serkan bu kitaplar duruyor mu hala yengem onları at demedi mi atılacak adres verebilirim :p.

Yedek olsun diye ikincilerini bile almak istiyorum sen ne diyon kaybolur maybolur hanim atar matar neme lazim :confused::p:D:D

Sn.bylent
Eski kitaplar için online satış yapan sahaflar mevcut. Kitap çeşitliliği de ummadığınız kadar fazla.:):)

Sn.bylent
Eski kitaplar için online satış yapan sahaflar mevcut. Kitap çeşitliliği de ummadığınız kadar fazla.:):)

Sayın @-Acemi-

Sizin önerebileceğiniz güvenilir bir sayfa mevcut mu? Bende baktım bir iki site gördüm ama online işlemler nedeniyle biraz çekindim. Almayı düşündüğüm bir kaç kitap var. Öneriniz varsa veya sizin alışveriş yaptığınız bir yer varsa değerlendirmek isterim.

Sayın @-Acemi-

Sizin önerebileceğiniz güvenilir bir sayfa mevcut mu? Bende baktım bir iki site gördüm ama online işlemler nedeniyle biraz çekindim. Almayı düşündüğüm bir kaç kitap var. Öneriniz varsa veya sizin alışveriş yaptığınız bir yer varsa değerlendirmek isterim.
Nadir kitap diye bir site var, daha önce yemek kitabı almıştık buradan 30-40 senelik. :D
Bir defa alışveriş yaptığım için güvenilirliği hakkında net yorum yapmam doğru olmaz. Ancak o alışverişte sorun yaşamadım.
Saygılar.....

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri