Fabrikaların Bakım Onarım Kadrosunda iş bulamıyorum.

izmirde yasiyoum. .Tecrubesizim. Elektrik (Lise) mezunuyum. Temel seviye kumanda bilgim var. Is bulamiyorum. Yaklasik 9 aydr ariyorum. Simdiye ise baslasam eminim cok yol giderdim. Evime kumanda malzemeleri aldim plc aldim. Bunlari bir ogrenciye devredecegim. Artik cok yoruldum haysiyetsiz bes para etmez biri oldugumu dusunuyorum.

Albert Einstein mezun olduktan sonra ailesine yazdığı mektupta belki doğmasaydım daha iyi olurdu demişti.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/albert-einsteinın-hayatının-anlatıldığı-belgesel.96773/

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Albert Einstein mezun olduktan sonra ailesine yazdığı mektupta belki doğmasaydım daha iyi olurdu demişti.
https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/albert-einsteinın-hayatının-anlatıldığı-belgesel.96773/
Hocam ben onlisans elektrik en. Uretim iletim dagitim son sinif okuyorum aciktan. Okulumu bitirip dgs de dusunmekte ve de simdiki zaman icin bir fabrikada asgari ucretle bakim onarim kadrosunda calismak istiyorum. Plc gormek istiyorum . Kendimi bu meslege adamak istiyorum ama 8 aydir izmirde bir is bulamamak beni cok uzuyor. Haysiyetsiz hissediyorum kendimi o derece bunaldim

Yalana teşvik gibi olmasın ama En usta yalancıların önce kendilerini o yalana inandırdıkları söylenir.
Sen bu işi yapabileceğine inanmassan karşıdakine geçirebileceğin enerjide negatif olacaktır.

Yalana teşvik gibi olmasın ama En usta yalancıların önce kendilerini o yalana inandırdıkları söylenir.
Sen bu işi yapabileceğine inanmassan karşıdakine geçirebileceğin enerjide negatif olacaktır.
Ben o zaman boyle olmuyorum. Orada kendimi is icin elverisli olabilmek konusunda herseyi deniyorum. Giris gelisme super. Ama sonuc husran

İşte düşüncelerinde biraz oynama yap diyorum oraya giderken değil görüşmeden daha öncesindede bu işe karşı pozitif ol görüşmede heyecan yapıyorsan bırak saklamaya çalışma hatta üstüne bu iş beni çok heyecanladırıyor kusura bakmayın gibi birşey söyledinmi o iş tamamdır bence.

İşte düşüncelerinde biraz oynama yap diyorum oraya giderken değil görüşmeden daha öncesindede bu işe karşı pozitif ol görüşmede heyecan yapıyorsan bırak saklamaya çalışma hatta üstüne bu iş beni çok heyecanladırıyor kusura bakmayın gibi birşey söyledinmi o iş tamamdır bence.
Iki tane daha fabrika var. Gidip gorusecegim . Olursa olur. Olmazsa da kader deyip vazgececegim artk

Ben ilk iş için başvurular yapmamın ardından 1,5 ya da 2 ay geçmişti. Ne arayan ne soran oldu. O zaman anladım ki sadece başvurmak yetersiz. Randevu verenler ile görüşme ayarladım ve teker teker görüştüm. Olumlu olarak değerlendirildiğim ilk iş yerinde başladım .
Bence sizde görüşmeyi kabul edenlerin hepsine gidin bizzat kendinizi ifade edin.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri