Fabrikaların Bakım Onarım Kadrosunda iş bulamıyorum.

memleketimizde adama 12 yıl eğitim(ilkokul lise) veriliyor sonrada üneversitede kazanılmayaınca verdikleri eğitim piyasada hiçbir işe yaramıyor.yazık, çok yazık. insanların hayatını düğümlüyorlar
bak ben çok bişey istemiyorum. adam gibi 7 gün 12 dahi çalışabileceğim asgari ücret bir iş istiyorum. Hepsi bu kadar. aylardır girmediğim kapı kalmadı. demek ki ben adam değilmişim de olmuyor. Baska işler bakıp hedeflermi hayallerimi suya bırakmam lazım

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
şöyle bir söz vardır "yeterki pes etme" eninde sonunda bir yere takılırsın

bakımcılar hiçbirşey anlamadı.sen kendi kendini küçümsüyorsun bence

bakımcılar hiçbirşey anlamadı.sen kendi kendini küçümsüyorsun bence
ben görüşmelerde kendimi gayet iyi ifade ediyorum. 15 gundur bu şekilde bir izlenimim oldu. olmuyor beceremiyorum artık. Fabrikaları ezberledim artık ne nerde bakım şefi kim hepsini biliyorum. Ancak ben 8 aydır bişey öğrenemedim meslege dair

Merhaba @cgryldz ;
Okulu bitirip iş aradığım zamanlar bi fabrikaya bakımcı olarak başvurmuştum. Görüşmeye çağrıldım ama bana görüşmede bakım onarımcı 1 kişi var 2. kişiyi almayı düşünmüyoruz istersen üretime başlayabilirsin demişlerdi bende kabul etmiştim. 2 ay kadar üretimde bütün makinelerde çalıştım hepsini tanıma fırsatım oldu ardından bakımcı işi bıraktı patron beni çağırdı yapabilirim diyosan bakım odasına yapamam diyosan üretime dönebilirsin demişti o gün bugün bakımcıyım. Bazen beklemek bazende kabullenmek gerekiyor. O gün üretim işini kabul etmeseydim o patron ben evimdeyken beni aramazdı gel bakımcı işi bıraktı diye.

Merhaba @cgryldz ;
Okulu bitirip iş aradığım zamanlar bi fabrikaya bakımcı olarak başvurmuştum. Görüşmeye çağrıldım ama bana görüşmede bakım onarımcı 1 kişi var 2. kişiyi almayı düşünmüyoruz istersen üretime başlayabilirsin demişlerdi bende kabul etmiştim. 2 ay kadar üretimde bütün makinelerde çalıştım hepsini tanıma fırsatım oldu ardından bakımcı işi bıraktı patron beni çağırdı yapabilirim diyosan bakım odasına yapamam diyosan üretime dönebilirsin demişti o gün bugün bakımcıyım. Bazen beklemek bazende kabullenmek gerekiyor. O gün üretim işini kabul etmeseydim o patron ben evimdeyken beni aramazdı gel bakımcı işi bıraktı diye.
Şans.

bakımcı olmak istediğin fabrikaya işçi olarak gir böylece orda bakım oparım elemanı olursun

bakımcı olmak istediğin fabrikaya işçi olarak gir böylece orda bakım oparım elemanı olursun

Abi vestele girdim o şekilde. o zaman da ne dediler biliyor musun ''Şuandaki çalıştığın bölümün şefi ile aramı açmak istemem''

''Keşke burda çalışıyor olmasaydın'' diye ekledi. sonra ben çıkış verdim basvuru yaptım bakım şefi imzaladı aldım diye bu defa da fabrika almadı 6 ay gecmesi lazım çıkış aldığın tarihin üzerinden diye

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri