Fırın İçin Kablo

Merhaba ben fırın için bi kablo çekicem bulaşık ile fırınınkini elektrikçi abi sigortaya kadar götürdü buata felan girmedi ayrı boruyla sigortaya direk götürdü bende diyorumki bu borulardan birinden sigortaya götürsem olurmu duvarları kazmak istemiyorum bide abone olurken problem olurmu yoksa sonramı yapayım projeyi felan çizdirmedik daha bide elektrikçi abi boruları yerden götürdü bu abone olurken problem olurmu yerde olması

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Diyorsun ki:"bulaşık ile fırınınkini elektrikçi abi sigortaya kadar götürdü"
O zaman ne kablosu çekeceksin?
Ayrı ayrı çekmiştir aynı borudan... Zaten direk sigorta kutusundaki sigortaya eksiz direk girmesi gerekir o uygulama doğrudur...
Tavandan mı tabandanmı çekilip çekilmediğine bakmazlar muhtemelen...

hocam yanlış yazmışım çamaşırla bulaşığınkini çekti bide fırın çekelim diyorum ben o borunun içinden peki ısınıp erime durumu varmı kabloların mesafe 10 metre

Son düzenleme:
hocam yanlış yazmışım çamaşırla bulaşığınkini çekti bide fırın çekelim diyorum ben o borunun içinden peki ısınıp erime durumu varmı kabloların mesafe 10 metre

Kabloların kesitleri uygunsa hiç bir sorun olmaz

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,605
Son üye
osaricicek

Yeni konular

Geri