Evimdeki led tv deki aykiri sorun?

zbyrblc

Usta Üye
Arkadaslar selamin aleykum.
Evimde philips marka led tv var.son bir kac gundur aklimin almadigi bir sorun yasiyorum.sorun su;
Tv yi kapattiktan belli muddet sonra( sure belli olmuyor) tv kendi kendine aciliyor,acik durumda iken de tv ses seviyesi birden maksimuma kadar cikiyor.ben kisiyorum ama 30-31-32 .... Diye 60 a kadar cikmaya basliyor..kumandadan suphelendim pilini cikarttigim halde ses yine kendi kendine yukselmeye devam ediyo..nedir bunun sikintsi format mi atmak gerek acaba?

Arkadaslar selamin aleykum.
Evimde philips marka led tv var.son bir kac gundur aklimin almadigi bir sorun yasiyorum.sorun su;
Tv yi kapattiktan belli muddet sonra( sure belli olmuyor) tv kendi kendine aciliyor,acik durumda iken de tv ses seviyesi birden maksimuma kadar cikiyor.ben kisiyorum ama 30-31-32 .... Diye 60 a kadar cikmaya basliyor..kumandadan suphelendim pilini cikarttigim halde ses yine kendi kendine yukselmeye devam ediyo..nedir bunun sikintsi format mi atmak gerek acaba?
Aman ustam evinizde yasin süresini bolca okuyun.:p Korktum sizin evden. Sesler ve tv kendi kendine açılıyor.:p

Varsa guncel yazilim yuklemekte yoksa fabrika ayarlarina dondurmekte fayda var. 5

Tv kaç senelik üzerindeki tuşların değişmesi çözüm olabilir.

Tv,2 sene yeni bitti alali.garantisi de bitti..tuslarla isimiz olmadi bugune kadar.onla alakali oldgunu sanmiyrm..yazilimi guncellemek gerekli sanirim.her zaman yapmiyor tuhaf

Forum istatistikleri

Konular
128,164
Kullanıcılar
449,928
Son üye
welat karzan

Yeni konular

Geri