Eve plc aldim. Yardimm?

Hepar_-_

Üye
Bi tane ikinci el plc aldim. Mantigini kavramam icin neler yapmayi onerirsiniz?

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Elma mi mi armut mu? Usta aldığın plc nin marka modelini yazarsan ttansistor çıkışli mi role çıkışlı mi Ac/dc mi yardımcı olmaya çalışırız.

Ekli dosyalar

• IMG_0033.jpg
    IMG_0033.jpg
    177 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_0034.jpg
    IMG_0034.jpg
    187.8 KB · Görüntüleme: 68
Usta işin zor schneider twido plc zordur makinacilar.kullanırlar profosyonel dir aynisiniN bende de var çünkü programlama.kalbin var mi?o plc ile.kendini gelistiremezsin fazla ne kadar bilgiye sahip olduğunu bilmiyorum dokümanları fazla yok.piyasada

Usta işin zor schneider twido plc zordur makinacilar.kullanırlar profosyonel dir aynisiniN bende de var çünkü programlama.kalbin var mi?o plc ile.kendini gelistiremezsin fazla ne kadar bilgiye sahip olduğunu bilmiyorum dokümanları fazla yok.piyasada
Hic mi umit yok ?

sadece ladder ile programlanır. somachine basic ilede programlayabiliyorsunuz bildiğim kadarı ile ve somachine basic Türkçe dir.

inşallah yolunuz açık olsun. ama twido artık kalktı piyasadan. onun yerine m221 ler var fiyatıda 200 lira. yukarıdaki reklamlara bakarsanız sağda görürsünüz.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri