Eplan'da Çizilmiş Bir Projede Antetteki Kişi İsmini Değiştirme

musti35

Üye
Merhaba arkadaşlar;

eplanda çizdiğim projede antet kısmında çizen kişi "Ed. Operatör" olarak görünüyor.
Bunu nasıl değiştirebilirim?

Bir de antet içinde Num_tpl001 yazıyor, bunu değiştirip ismimi yazmak istiyorum.
Nasıl yapabilirim acaba?

Şimdiden çok teşekkürler

antet oluşturduysan eğerki sol tarafta yer alan sayfa kısımlarının en üstüne gel ana projede sağ tık yap sonra properties den projenin özelliklerini değiştirebilirsin.

Teşekkür ederim.
antet içinde Num_tpl001 yazan kısmı değiştirebildim.

antet içinde çizen kişi "Ed. Operator" olarak görünüyor. (aşağıdaki resimdeki kısım)
Bunu nasıl değiştirebilirim?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5.2 KB · Görüntüleme: 141
bunnu üstteki pencerelerdeki menülerdeki edit yada file menüsüydü tam hatırlamıyorum onlların içlerine bak en aşağıda properties yazıyor olması lazım ordan değiştireceksiniz

Teşekkür ederim. İnceleyeyim bahsettiğiniz menüleri.

Projenin üzerinde sag tıkla properties ayarlarından değiştirebilirsin.Burada bulamıyorsan antet de sabit yazılmıştır.Bunun içinde Utilities>Master data>Plot frame >open den kullanmış oldugun anteti seç buradan değiştir

üst menüden options>settings>User>Display>User code/address buraya kadar geldikten sonra sağ tarafta açılan menüde "Name" yazan yere görünmesini istediğiniz ismi yazın, yine aynı yerde "customer number" altında "use logon name for changes" yazan yerin tik kaldırın. eplanı yeniden başlatın. editör kısmının değiştiğini görmeniz gerekiyor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri