Eplan P8 Siemens PLC için Makro arıyorum

Malesef bulamadım. Bir çok yere baktım fakat bulamadım.

EplanP8 bilen arkadaş yok mu?

Siemens S7-200 modüllerin makrolarını içeren proje. Sıkıştırılmış dosyayı açtıktan sonra SIE_S7200.elk tıkladığınızda direk proje açılacaktır.

Dosya adı: Eplan P8 SIE_S7200.rar 6MB

Ekli dosyalar

• Eplan P8 SIE_S7200.rar
    6.1 MB · Görüntüleme: 81
fatihsun malzeme listesiyle ilgili problemi giderebildinmi??
forumda sağolsun arkadaşlar baya bi ilgilendiler!!
sen bulabildinmi çözümü

Part management kısmından denediğimiz zaman makroları bulamadım diye hata veriyor. Aynı zamanda Part management->Extras->Import->File name:Siemens.xml işlemini yapıyorum. Yarım saate yakın yükleme sürüyor. Fakat sonuç aynı Device kısmında sayfaya malzeme ekleyemiyorum.

Klasörlerin altında macrolar olmasına rağmen Technical data kısmında macroların yerleri gösterilmemiş olduğunu görürsün. Eğer burada macronun yerini gösterirsen sorun kalkar. Fakat yüzlerce malzeme var. Hangi birini yapacaksın.

Sorunun asıl kaynağı verilen macroların Eplan P8'den önceki versiyondan alınması. Bundan dolayı şimdi kullandığımız P8 serisinde import işlemi düzgün yapılamıyor. Macroların gösterilmesi gereken yerler boş kalıyor.

Yapılacak en iyi şey Insert->Window/Symbol macro ile istediğin parçayı sayfana yerleştirmek.

Arkadaşlar Eplan p8 i ilk defa kullanıyorum. macro'ları nasıl ekleye bilirim

eplan versiyonunu yükselt çözüm olur senırım

Selam arkadaşlar bende eplan 5.5 var sıemens plc (s7) makroları lazım nereden bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim

Bir Bilen arkadaşımız resimli olarak bize bir manuel hazırlayabilir mi. Şu anda çok karışık gözüküyor.

Teşekkürler

SLM arkadaşlar eplan p8 öğrenmek istıyorum fakat turkce bır dökümant bulamadım genış kapsamlı olan varsa bilgi verebilirmi

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri