EPLAN Multimedia Course (Eğitim dersleri)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, EPLAN Electrical P8'e ait tam 19 videodan oluşan çok yararlı bir programı sizlere sunuyorum. Videolar flash formatında. Dili İngilizce ancak sacede izleyerek bile anlaşılabilir. Karşıma çıkan en iyi eplan eğitim dökümanıydı.

konular:
1-eplana giriş
2-şema çizmek
3-arayüzler ve bağlantılar
4-çizim yapmak
5-rapor hazırlamak

indir:

Dosyalar, Dosya Paylaşım Sitesinden Silindiği İçin Bu Konu Çöpe Taşınmıştır.

umarım yararlı olur...

Mrb hocam arşiv hasarlı diye hata veriyor..bana lazım türkçe klavuz yardımcı olurmusunuz.

arkadaşlar eplan son sürümlerinde çizilen projeleri daha önceki sürümlerinde göremiyorum.sıkıntı eski sürümlerde açtığımda ekipmanlar gözükmüyor,sadece çizgiler çıkıyor çözünürlük sanmıştım ama değil bilgisi olan arkadaşım varmı?

Sanırım kullanılan semboller, eskı surumde olmadıgından boyle bir sorun yasıyorsun. Yani sembollerı eskı eplan ın kutuphanesine ilave (ımport) etmelısın.

Saolasın hocam çok iyi bir çalışma. Bende eplan p8 yok hangi siteden indirebilecegimi ekleyebilirsen sevinirim. çok teşekkürler.

Hocam sadece part.1 ri indirebildim. Digerlerin de sorun var indiremiyorum.linki yenileyebilir misiniz.

Eplan için linkler yalan olmuş yenileyebilirmsiniz acaba?

Çok faydalı bir paylaşım olmuş, elinize sağlık. Ayrıca bu serinin devamı var mıdır? Zira kurulumda video eğitim seti bölüm 1 olarak geliyor, sanki serinin devamı varmış gibi? Konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Merhaba
Flahs ile hazırlanan döküman çok küçük görünüyor

p8 1.9 eplan için crack ne kullanmak lazım arkadaşlar bilen var mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,823
Son üye
bulday

Yeni konular

Geri