Enh profili çizim

faraday49

Üye
arkadaşlar enh profili çizerken zemin kotlarını tek tek yazıyormusunuz.ayrıca yer eğrisini çizmek için excel programları varmış. çok sıkıntılı bir durum içerisindeyim. bu programa sahip arkadaşlar gönderirlerse resmen beni büyük yükten kurtaracaklar.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
2 gündür bakıyorum ne mesaj ne email. hotmail de dalgasını geçiyor : "çok temiz bir gelen kutunuz var!"

Merhaan kardeşim;

Zemin kotlarını ne kadar sık yazarsan yaptığın proje o kadar sahaya uygun çıkar. Proje çizeceğin sahada kot farkı sıksa sık ölçüm alman, kot farkı yok veya çok azsa da seyrek ölçüm almanda fayda var. Ama her ne olursa olsun direk koyacağın noktaların kotlarını muhakkakki ölç. Eğri çizmek için elimde bahsettiğin tarzda bir excell formu yok olsa seve seve yollardım.

İyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri