alihaber

Üye
Kendi projelerimde kullandığım OG ENH şablonlarımı buraya koyuyorum kardeşler, arayıp da bulamayanlar için Allah rızası için gönderiyorum siteye . Dosya tarihi 09.05.2017 de güncellendi en son

Elektrik Teknikeri Ali HABER (***@***)

Ekli dosyalar

• E.N.H. SABLONLAR 09.05.2017_1524.zip
    1.1 MB · Görüntüleme: 1,458
Moderatör tarafında düzenlendi:
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
pigeon 2. bölge uzatılmış şablonu ben kendim yapmıştım o hatalıymış. şimdi onu el şablonu bularak düzelttim. 1. mesajı dikkate almayınız.
2. bölge RAVEN de ekledim. hayırlı olsun. eğer sizlerde de varsa bizimle paylaşın büyütelim dosyamızı

Ekli dosyalar

• E.N.H. SABLONLAR 01.06.2017_1801.zip
    1.2 MB · Görüntüleme: 901
Merhabalar.
Bir kaç sorum olacak 4. bölge ve 5. bölge buz yükü bölgelerini hangi rakım değerlerinden sonra kullanacağız?5. bölgede swallow ve raven hat yapılmıyor mu? Atilla YUNUSOĞLU'nun kitabında ve tedaş kaynaklarında 5. bölge ile ilgili hiç bir tabloya rastlayamadım?

hangi bölgenin kaç metrede olduğu sağ alt tabloda yazıyor. 5. bölge ülkemizde yok gibi bişey o yüzden rastlayamamışsınızdır.
------
buzyükü haritası.png

5. BOLGE SW SABLONU.PNG
5.BOLGE SWALLOW.png

DIREKLERIN 5. BOLGEDE HESABI VAR MI BILMIYORUM ARAŞTIRMAK LAZIM. GORMEDIM BI YERDE.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri