Enerji tasıma farklı bir konu yardım.

mumco

Üye
Merhaba;

Enerji tasımak istedigim sistem su sekilde;

Şimdi bir makinanın kontrol unıtesı mevcut bu unitede bir keyboard ve trackball bulunmakta. Yapılmak istenen 1 adet keyboard ve trackball alınıp bunlara paralel baglanarak en az 150metre mesafe uzaga tasınması. Bu konuda yardımcı olabılecek varmı?

keyboard 4 adet kablo gırısıne sahıp
trackball 8 adet kablo gırısıne sahıp

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Keyboard dediğiniz kablo şayet "usb" ise bu mesafeyi kaldıramaz başaka yöntem bakmanız veya bi ihtimal izoleli dvre ve sinyal güçlendirici ile işiniz görülebilir diye düşünmekteyim.

keyboard netstal marka enjeksıyon makınalarının klavyesi tabiki bildigimiz gibi bilgisayarı degil.

Ben trackball ve bu keyboardı uzak mesafeye tasımak istiyorum. Sinyal guclendirici yada ne gerekmekteyse kullanılacaktır. Bu sebeple her turlu onerilerinizi beklemekteyım. Girisler usb degildir. keyboard 4 kablolu cıkısa sahıp drek makına bilgisayarına gitmktedır trackball ise 8 kablo cıkısı mevcuttur. Elektronik cozumlerde tavsiye edersenız sevınırım.

her şeyden önce bu sistemde ilave giriş var mı? yoksa mevcut olanlarla paralel bağlantıya uygun mu?

sisteme baska grıs yok ama pararlel baglantı mumkun olablr

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri