Enda PLC Programları

muratcyber

Üye
ürün yazılımları-ürün demoları-kullanma kılavuzları

http://www.enda.com.tr/TR/Downloads/Default.aspx

plc modülleri Türk Malıdır türkiye üretiliyor

hmi programı linki
Enda

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
üstadım sitesinde hminin fotosu bile yok kullandınızmı bu enda plc ve hmilerden ?
fiyatları nedir?
güvenebilirmiyiz?

üstadım sitesinde hminin fotosu bile yok kullandınızmı bu enda plc ve hmilerden ?
fiyatları nedir?
güvenebilirmiyiz?

kardeşim
yeni ürün olduğu için siteye koymamışlar bana getirdiler bağladık denedik kullanabilrisiniz birde eğitimde veriyor enda firması siteden bakın başvurun

Ben kullandım panellerinden gerçekten harika paneller. PLC lerinde ekstra kartlarında henüz eksiklik var. O yüzden henüz kullanmadım ama en kısa sürede PLC lerinide kullanırım.

ELC186R, ELC286R ve ELC386R CPU modellerine ek olarak EXM88R (8 PNP giriş - 8 RÖLE ÇIKIŞI) halen piyasada olan ve sorunsuz çalışan modellerdir. Bunlara ek olarak kısa süre zarfında, Transistör Çıkışlı CPU ve Transistör Çıkışlı Genişleme modülü, PİD Konrol Modülü, Analog Giriş - Çıkış, Sensör (TC / PT100) ve Loadcell modülleri de piyasaya sunulacaktır.

Çok güzel Türk Malı olmasıda Fiyatları nedir bu PLC lerin

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri