Enayimiyiz yoksa?

bsfrot

Paylaşımcı üye
Merhabalar

Yaklaşık bir aydan beri bir niki takip ediyorum bu sitede ..Bu arkadas bana 1 ay öncesine kadar özelden mesaj gönderdi.Dedi ki ^^ ben bir site kurdum ..Sitemdeki forum sayfasında üstün bir rütbe ile (?) hizmet verebilirmisin ^^ Bende teşekkür edip ret ettim..Ama meraklı bir toplumuz ya :):) Aldım bir nik girdim sitesine ..Resmen kontrol kalemi forum formatı çalınmış..

Neyse beni sinirlendiren esas konu , bu arkadaş sitesindeki forumda adminlik yapıyor...Ve sitesinde kendisine sorulan soruların çoğuna cevap veremediği için aynı soruları bu siteden bizlere sorup , cevabını aldıktan sonra kendi sitesinde sanki o cevaplıyormuş gibi copy paste yapıyor..

Açıkcası bu beni çok sinirlendirdi.Eğer gereken yapılacaksa bu forumun adminlerine bu niki bildirebilirim.Tabi kendi sitesinide:):):)

Hoşcakalın

Konu acana kadar ozelden yonetime bildirseydiniz en azindan reklamini yapmamis olurdunuz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu acana kadar ozelden yonetime bildirseydiniz en azindan reklamini yapmamis olurdunuz

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne alakası var!!!!

Adam zaten özelden herkese göndermiş maşallah..Reklamını zaten yapmış....

bana da reklam gelirlerini paylaşalım sağlam cukka indirelim gibilerinden birşeyler diyordu :))

Forum kurallarımıza göre bu tür reklamlar yapmak yasaktır. Bu tip reklam yapan üyelerin kullanıcı isimlerini özel mesaj ile bildirirseniz en kısa sürede gereği yapılacaktır.

;) herkesede ayni mesaji gondermis copy paste yapmis ;)

Arkadaşlar biz yöneticiler olarak özel mesajlarınızı göremiyoruz bu yüzden özel mesajlarda bir denetim şu anda söz konusu değil.
bu tarz mesajları rapor et butonuna basarak bildirirseniz ilgileneceğiz.

Bana da geldi bu mesaj. Ne cins insanlar var ya... Hayret doğrusu...

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri