En İyi Sigorta Üreticisi Hangisi?

arkadaşlar hikaye anlatmayalım ucuz ne ise o kullanılır.neden mi hersey satın almada biter.Şirket politikalarının değişmesi gerekiyor biz elektrikçiler olarak öncelik emniyet sonrası uzun ömür ve ürünün satıcı tarafından lojistik desteği çok önemlidir.bu arada siemens.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
arkadaşlar siz hiç zor zamanda her hangi bir arızayla karşılaşmadınızmı eğer karşınızdaki malzeme sıemens ise yapın temizliğini ve bağlantınızı verin elektriği aslanlar gibi çalışsın 28 senedir ufak tefek hataların dışında beni yarı yolda bırakmadı.şalt mlz olarak süper özellikle kompak ve köntaktrde yüksek amp güvenle takabilirsiniz saygılarımla

elektrikçi tüm sigortaları ve kaçak akım rolesini şems marka takmış.Şigortalardan kesinlikle memnun değilim.Çünkü teker teker bozuluyorlar.Bozulanın yerine merlin gerin takıyorum....K.A.R yakın yere sıkı bir yıldırım düştüğünde atıyor.Bu iyi bişeymi kötümü anlayamadım.Mesela yıldırım düştüğünde modem yandı.

Konu hort olacak ama ;
Himel marka nasıldır hiç kullanan var mı?

Biz ABB ve SCHNEİDER kullanırdık.

Siemens ve Moeller
Abi siemens hala çok iyi mi?Birçok kişi beğenmiyor.Bende siemens tercih ediyorum ama şunu duydum siemens sigortayı 2,5-3 tl satan firmalar olduğunu duydum.Bu fiyata ne kadar kaliteli olur diye düşünüyorum çünkü şuan schneider sigorta fabrika çıkış fiyatı 3-4 tl diye biliyorum.moeller i hiç kullanmadım ama yıllar önce bir pano firmasında kullanıldığını gördüm o zaman fiyatını sordum siemensten daha pahalı olduğunu ama piyasada sahtesi olmadığı için bu ürünü kullandıklarını söylemişlerdi.

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri