Elektronik Sayaç Marka Önerileriniz

faturada lun yazıyor demekki eksik yazmışlar ustam kirada otururken sayacı görme şansım yoktu pano kilitli idi özür dilerim galiba ben bunadım :D yada lunadım

Faturada yazan LUN sayacın marka kodudur. Herhangi bir yanlış yok. Bu yazılım sistemiyle ve seri numaralarıyla alakalı her marka sayaca verilen bir koddur. Sistemsel olarak tanımlamasının yapılabilmesi adına. (Makel'in de MSY dir.)

Sayaçlarla ilgili şu an piyasada bulunan sayaçların açıkçası hiç birinde belirgin farklar yok kalite açısından. Aslında aldığınız sayacın üretimine bağlı. Her markada hatalı olan seriler çıkabilmekte biraz şansınızada bağlı açıkçası.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Köhler ve lunadan şaşma viko da sağlam

sayaci ne ici. kullanicagina gore degisir.Basit bir Ag abonesi icin electromed,lun(10),viko fena degildir hicbiri de.Osos da kullanicam dersen eger modemine gore sayac secmelisin...

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

eğer sayaç ta osos meselesi yoksa markanın pekte önemi yok sonuç olarak kurun bunları tek tek kontrol edip mühürlüyor eğer ama farklı bir şeyler yapmayı düşünmek değilse

Elektromed beş para etmez. Bende vardı. 4-5 sene sonra bozuldu. Üretici firmayı aradım ilgilenmediler bile. Yerine Viko takdırdım. Bakalım bu nasıl göreceğiz.

Yorumlardaki tüm sayaçlari biliyorum fakat makel gibi sağlam değildir, en dayanaklısı makeldir, yaşadiğin yerdeki dağitim şirketi makel takmana izin veriyorsa makel tak bence , bızım burdaki dağitim şirketi luna. Dan başka taktirmiyor onu da kendileri takiyor, ne kadar doğru olçuyırsa muaama, sonuçta dağitim şirketleri sayaç fabrikalari ile anlaşmali , o yüzden olabildiğince sayaci kendiniz alın takın

Elektrik sayaçlarında hassaslık değeri var. Benimkinde değer B neyi ifade ediyor? A'dan farkı nedir?

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri