elektronik devre çizim programı arıyorum.

üstat bende bulunan sürümde böyle lincense menüsü çıkmıyor. ben proyu kurdukltan sonra program klasörüne girip licence uygulamasını ya da proteusu açınca da yapılandırma hatası alıyorum napiyim?

bu arada müzik de iyi. sanırım yapan arkadaş benle yaşıt:)

üstat bende bulunan sürümde böyle lincense menüsü çıkmıyor. ben proyu kurdukltan sonra program klasörüne girip licence uygulamasını ya da proteusu açınca da yapılandırma hatası alıyorum napiyim?
Proteusun 8 sürümünü kullanıyorsunuz değil mi ?

evet. ancak nedense öyle license menüsü gelmiyor kurulumda. direkt labcenter gleliyor. proteus 8 sp2 diyor kurulum isminde.

Birde buraya bakın burası faydalı olabilir, farklı bir yoldan anlatım yapılıyor :)

kardeş öncelikle benim pro kurulumu ile hiç benzemiyor. bendekinin crak de sadece o tek dosya var. ve bu arkadaş crak yapmadan pronun deneme sürümünü olsun açıyor. benimkinde hiç açılmıyor. pro mu hatalı dersiN?
bir de visual redist in kurulumunu da yapamadım nedens sistem bu yüklemeye izin vermiyor dedi pc.
acaba bilgisayarda mı sorun var? xp sp3 sistem.

Sisteminizden kaynaklı olabilir evet setup dosyasını açmadan önce belki bir uymluluk kontrolü yapabilirsiniz.

xp de uyumluluk mu:)
setup da sorun olabilir mi acaba? bana uygun bir link verebilir misiniz özelden?

Sen ne için kullanacaksın biraz daha detaylı bilgi verirsen ona göre yönlendirelim. Altium designer kullanıyorum tavsiye ederim.

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,592
Son üye
E.E.M.

Yeni konular

Geri