Elektronik Üniforma Yapımı Yardım

mstfgmz

Üye
hocalar selamlar ben elektik elektronikten hiç anlamam ama sormaya ihtiyacım var ... bana şöyle birşey lazım

Paintball oyununu bildiğinizi varsayıyorum boyalı top mermileriyle birbirlerini vurma üzerine oynanıyor. Bu isabetli vuruşları takip eden hakemler oluyor oynanan sahada. Ben de bu hakem karışıklığını ortadan kaldırmak için şöyle bi üniformanın yapılabilirliğini araştırıyorum. Eğer yapılabilinirse 1 adet yaptırmam lazım. 1 adet yaptırmam şart hatta.

Askeri bi üniforma düşünün omzunda bi %100 lük bi can göstergesi olsun . Paintball silahından çıkan mermi üniformaya isabet ettiğinde bu göstergeden %10luk bi değer düşümü olsun. Böyle birşey yapılabilinir mi hocalar. Yapabilecek olan varsa hemen irtibata geçebilirim ..

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elbette mümkün hatta farklı çözümler olur.
Aklıma ilk gelen basıç plakaları (tabi kapsülün oluşturduğu ile diğer darbeleri karıştırmamak şartıyla) göğse, sırta vb. koyar bunlardan gelen sinyali kontörle %10 toplattırır 100 olunca kafaya/omuzlarda kırmızı led yaktırırsın.

Elbette mümkün hatta farklı çözümler olur.
Aklıma ilk gelen basıç plakaları (tabi kapsülün oluşturduğu ile diğer darbeleri karıştırmamak şartıyla) göğse, sırta vb. koyar bunlardan gelen sinyali kontörle %10 toplattırır 100 olunca kafaya/omuzlarda kırmızı led yaktırırsın.

hocam benim bi tane bundan yaptırmam lazım acaba beni ekler msiniz face'ten valla bayadır kovalıyorum bulamıyorum beni ekleyebilir misiniz face'ten? https://www.facebook.com/profile.php?id=100006358757216 [email protected] böyle de bulabilirsiniz face'ten saygılar

Eskrım sporunda, rakıbın kılıcı vücüda degdiğinde, panoda saydıran,(artırma veya eksiltme) sistem var biliyorum. Ama, onlar galıba kablolu idi, ekranda gösterıyordu.Sizde vücüda baglı ekranda görünecek.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,857
Son üye
Bluent

Yeni konular

Geri