elektrikli ani su ısıtıcıları

arkadaşlar benimde projemde 7000 w lık ani su ısıtıcı var ve bir de sorum :) yorumlara baktımda soruma tam karşılık bulmadım. pano yük arası 55 mt 3x10 NYY kablo çektim 40 A sigorta kullandım .bunun dışında ani su ısıtıcısının bulunduğu mahalle sigorta koymalımıyım kombilerde filan olur ya. ayrıca çalışma prensibi nasıl su açıldığında ne neyi nasıl tetikliyor. birde termostat kullanmalımıyım

saygılarımla

tesisatınızı trifazeye çevirip ısıtıcıyı öyle kullanın derim. 3x10 kabloyu nerden çektiniz onu merak ettim.slm

arkadaşlar benimde projemde 7000 w lık ani su ısıtıcı var ve bir de sorum :) yorumlara baktımda soruma tam karşılık bulmadım. pano yük arası 55 mt 3x10 NYY kablo çektim 40 A sigorta kullandım .bunun dışında ani su ısıtıcısının bulunduğu mahalle sigorta koymalımıyım kombilerde filan olur ya. ayrıca çalışma prensibi nasıl su açıldığında ne neyi nasıl tetikliyor. birde termostat kullanmalımıyım

saygılarımla
Diyaframlı bi bağlantı var. Musluk açıldığında basınç sebebiyle diyafram şişiyor ve bildiğimiz 3 kontaklı sviç devreye giriyor. Burda iç parça resimleri var https://www.kontrolkalemi.com/forum/isiticilar/83065-elektirikli-sofben-sorunum.html.

Son düzenleme:
tesisatınızı trifazeye çevirip ısıtıcıyı öyle kullanın derim. 3x10 kabloyu nerden çektiniz onu merak ettim.slm

sn. rezistans mekanik ekipmanların hepsinin toplandığı mep panosundan ısıtıcıya kadar olan mesafe arasında (55 metre) çektim hayırdır yanlış bir seçim mi üstad birde ekipman listesi mekanikçilerden geliyor şu aşamada değişimi için uğraşamıcam

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri