Elektrikle İlgili Komik Sözler

Elektrikçinin kötüsü yaktığı yerden belli olur.

Beni çekemeyenler anten taksın. :D
Bu arada konuyla pek alakası yok ama acaba gerçekten elektrikçilerin hep kızı mı oluyor ya. Benim de 4 ay sonra bir kızım olacak. Eğer böyle bir durum varsa "bir tane daha yapayım belki erkek olur" demiyecem. :D İşin şakası trafolarla ve og-yg ile haşır-neşir olup erkek çocuğu olan varmı. :)

evet üniversitede hocamız demişti elektrikle-elektronikle çok uğraşanların genelde hep kızı oluyormuş...

Regl'e yakın günlerde ilişkiye girerseniz özellikle regl öncesi kız çocuğunuz olma ihtimali yüksek olur. Regl'den sonraki 14.günü ilişkiye girerseniz erkek çocuğunuz olma ihtimali yüksektir. Bende manyetik alana çok maruz kaldım ama erkek evladım var.

Elektrikçinin kerizi yaşamaz zaten kerizden elektrikçi olmaz...
Bana arkadaşını söyle sana elektrikçi olup olamayacağını söyleyeyim...
Got cebine bir pense bir kontrolkalemi takan her komançi elektrikçi olamaz...

usta haydar dümen gibi konuştun .. :D :D :D

"Aydınlığın arkasındaki gizli kahramanlar elektrikçilerdir"bunuda bu sitede birinde görmüştüm

bizim ilahiyat fak. prf br amcamız vardı vefat etti mekanı cennet olsun... onun bir sözü vardı babam hep hak verir ona derdiki kız evladı olmayanlar evladım var demesin derdi. gerçekten de öyle bizim ailede babam hep kızlarını el üstünde tutardı kızları evlenip gidince babam onlara çok üzülürdü... :( :( :(

Forum istatistikleri

Konular
128,104
Kullanıcılar
449,803
Son üye
ERSEDAT

Yeni konular

Geri