Elektrikci Kitabı, Elektronik, Mikrodenetleyiciler e-kitaplar ve animasyonlar indir

dert36

Üye
- Çeşitli devre ve mekanik sistemlerin nasıl işlediğini gösteren ve öğrenmenizi kolaylaştıran animasyonlar.
- Elektrik kitabı her elektrikcinin başucunda bulunması gerekir.
- Mikrodenetleyiciler e-kitap.

Hepsini tek dosya şeklinde upload ettim arkadaşlar. Burdan indirebilirsiniz :

eset virüs yakaladı başka yere yüklersen iyi olur

Dosya değil site virüslü idi şimdi tekrar denedim turbobit kendi downloader ini indirmeye çalışıyordu sanırım ondan virüs görüp engelledi şimdi downloader tıkını kaldırdım iniyor teşekkürler.Her ne kadar 17 kb hızında insede bekleyecez artık :)

Dosya değil site virüslü idi şimdi tekrar denedim turbobit kendi downloader ini indirmeye çalışıyordu sanırım ondan virüs görüp engelledi şimdi downloader tıkını kaldırdım iniyor teşekkürler.Her ne kadar 17 kb hızında insede bekleyecez artık :)

:) Ben de düşünüp duruyordum hangi dosya virüslü diye :) rica ederim umarım faydalı olur :)

sayın veysel28 o dosyayı indirdiysen açma :) bu arkadaş başka forumlarda da paylaşmış aynı şeyi virüslüymüş.

sayın veysel28 o dosyayı indirdiysen açma :) bu arkadaş başka forumlarda da paylaşmış aynı şeyi virüslüymüş.

Kafanızdan uydurmayın hangi dosya virüslüymüş. Daha dosyayı indirmeden yalan konuşup duruyorsunuz.

Est smart security 7 ile tarattım virüs görmedi.Hangi antivirüs yakalamış hangi forumda paylaşılmış bilgilendirirsen sevinirim.

Est smart security 7 ile tarattım virüs görmedi.Hangi antivirüs yakalamış hangi forumda paylaşılmış bilgilendirirsen sevinirim.

Benim bilgisayarımda da virüs görmüyor. Sadece üye olduğum elektronik ve bilgisayar forumlarında tek paylaştım. picproje gibi forum sitelerinde.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri