elektrik tesisat fotoğrafları

FAtih bey ,paylaşımlarınız için teşekkürler...
Derslerimde faydalanacağım müsaadelerinizle...
Oldukça güzel çalışmalar...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
FAtih bey ,paylaşımlarınız için teşekkürler...
Derslerimde faydalanacağım müsaadelerinizle...
Oldukça güzel çalışmalar...
merhaba sayın mesutelb ilginiz için teşekkür ederim vaktim oldukça daha fazla görsel içerik ve döküman yüklemeye çalışıcam bu aralar yoğunluktan dolayı pek fırsat bulamıyorum
SAYGILAR

fakat bu işte müşterinin maddi olarak ucuza kaçması nedeniyle bu şekilde birşey çıktı ortaya
daha mükemmel olabilirdi ..
ICL7107

oldukça yordu sayın DGN FRT tavan borusu atılmıyor benim bulunduğum bölgede malesef

neresi senin bölge..neden atılmıyor?
antalya kaş sayın DGN FRT asmolende daha sonra projede değişiklikler oluyor diye atılmıyor klasik tablaya atıyorlar sadece ilginç bir durum :)

yeni projemizdeki tesisat fotoğrafları
pzdyw.jpg

pzf00.jpg

pzf0g.jpg

pzf0n.jpg

pzf0x.jpg

pzf16.jpg

T.C ZİRAAT BANKASI ANTALYA/KAŞ ŞUBESİ DÖŞEME ALTI BUAT,BOŞ BORU,UPS,KUVVETLİ AKIM VE CAT6 UTP DATA HATTI TESİSATI ELEŞTİRİLERE AÇIĞIM SAYIN ÜSTAD LAR
dwg sini isteyen arkadaşlar olursa ö.m atsın lütfen
SAYGILAR

r6znq.jpg

r6zz4.jpg

r700d.jpg

r701p.jpg

r7030.jpg

r705d.jpg

r707g.jpg

r708x.jpg

Forum istatistikleri

Konular