Elektrik Staj Dosyası

sersery60

Üye
iyi günler arkadaşlar myo elektirk bölümü okumaktayım ve bu sene staja gittim staj yerimde drek projesi ve uygulaması yapılıyor yani trafo direği ile ilgili yeraltı kabloları vs. acil yardım stajım bitti dosya bomboş
şimdiden teşekkürler eyvallah

slm arkadaslar lütfen elektrik bölümü okuyorum mühendislikte staj gördüm ama defter boş lütfen yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar myo bi̇ti̇ri̇yorum otomosyon i̇le i̇lgi̇li̇ bi̇ staj dosyasi lazim yardimci olabi̇li̇rmi̇si̇ni̇z.20-25 günlük olursa

arkadaşlar aranıza yeni katıldım bana yardımcı olmanızı istiyorum ön lisans endüstriyel elektronik bölümünü okuyorum tedaş da staj görüyorum staj defterim boş yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden teşekkürler

arkadaşlar elinizde elektrik staj dosyası varmı (otomosyon ile ilgili konu olursa sevinirim

slm arkadaşlar myo da okuyorum stajımı yapıyorum ama staj defterim bomboş yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk

slm arkadaşlar ben elektrik son sınıf öğrencisiyim bana staj dosyası lazım acil.....

Selamun aleykum arkadaşlar tesisat çizimleri ile ilgili staj defteri arıyorum yardım edebilirmisiniz..

bana da lazım staj dosyası yardımcı olabılır mısınız

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri