Elektrik Staj Defteri

elektrik stajı için hangi konuları inceleyeceğimi bilemedim bana yardımcı olursanız sevinirim..:)

elektrik proje çizimi yapan bi şirkette staj yapıyorum elinde örnek staj defteri olan varsa paylaşabilirmi şimdiden teşekkurler

Arkadaslar Walla Bana Da Fark edmez Şirket olur elektrikçi olur bi staj dosyası lazım defter bomboş lutfen yardım edın ...

abilerim bana acil elektırık bölümü staj defteri lazım dolu yardımcı olursanız sevınırım

arkadaşlar staj defterimi dolduramıyorum plan proje üstüne yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşım banada 40 günlük lazım doldurduğun kadarını benimle paylaşabilirmisin??

arkadaşlar staj defterimi dolduramıyorum plan proje üstüne yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşım banada 40 günlük lazım doldurduğun kadarını benimle paylaşabilirmisin??

Kardeşim aradığını bulabildin mi plan proje üstüne veya doldurabildin mi. Bende aynı dertten muzdaribim elinde bana yardımcı olabilecek bi belgen var mı. Teşekür ederim.

Yahu arkadaşlarım bir zahmet staj yapdığınız yerdeki elektriksel tesisatları ; cihazları ; tesisleri inceleyin ; bunlar hakkında sorumlu teknik elemanlardan bilgi alın ; döküman isteyin ; staj dosyasınızı öyle oluşturun . Ordan burdan aşırma aparma staj dosyaları ve naylon stajlarla hocalarınızı değil kendinizi kandırıyorsunuz ; üşenmeyin geleceğinize yatırım yapın ; bunlar dert değil güzel şeyler...........

Yahu arkadaşlarım bir zahmet staj yapdığınız yerdeki elektriksel tesisatları ; cihazları ; tesisleri inceleyin ; bunlar hakkında sorumlu teknik elemanlardan bilgi alın ; döküman isteyin ; staj dosyasınızı öyle oluşturun . Ordan burdan aşırma aparma staj dosyaları ve naylon stajlarla hocalarınızı değil kendinizi kandırıyorsunuz ; üşenmeyin geleceğinize yatırım yapın ; bunlar dert değil güzel şeyler...........
Ben bir bölüm yöneticisi olarak forum yönetimine bir öneride bulunacağım bu hazır staj dosyası paylaşımı ve bu tür konular hakkında. Ben bu tür paylaşımlara ve mesajlara karşıyım herkes okuduğu bölümün hakkını vermeli. Staj yapmak istemiyorsan mesleki kariyerine bir şeyler katılsın istemiyorsan bu bölümleri okumayacaksın.

Bunu her gördüğümde bende belirtiyorum. Bu tür hazır istekler hırsızlıktan farksız. Ve haksız fark oluşturuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri