Elektrik Santral Bakım-Onarım?

cgryldz

Üye
Ustalarım bir fabrikanın Üretim değil de Elektrik Santralinde Bakım-Onarım işi buldum. Bu Santralde çalışmak Fabrika içi üretimle avantajı dezavantajı var mıdır ? Değerli bilgilerinizi almak isterim

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
iyiymıss valla iş konusunda hıc bır fıkrım yok fakat

ama bosta ısen dene derımm

Üretimde yüksek elektrik ve ısı kullanan bir çok fabrika artık kendi elektriğini üretiyor ben kocaeli de yaşıyorum buradaki pirelli fabrikası.nuh çimento fabrikası ve çolakoğlu döküm fabrikaları kendi elektriklerini kendileri üretiyor ve hatta çolakoğlu fabrikası ihtiyacın dan fazla olan elektriği şebekeye satıyor.

Üretimde yüksek elektrik ve ısı kullanan bir çok fabrika artık kendi elektriğini üretiyor ben kocaeli de yaşıyorum buradaki pirelli fabrikası.nuh çimento fabrikası ve çolakoğlu döküm fabrikaları kendi elektriklerini kendileri üretiyor ve hatta çolakoğlu fabrikası ihtiyacın dan fazla olan elektriği şebekeye satıyor.
Bakim onarima girdigimde normal bir bakim onarim isi mi olacak orda

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Santral ne santrali peki gaz katı atık komur linyit mi santraller enerji sektörunde kullanılan birçok enstrumana sahiptir ekat belgesi gerekebilir.Çalışmanı tavsiye ederim fabrikadan daha rahat olur ama tehlikesi yüksektir orta gerilim nihayetinde

sadece uzağı görebilenler ayakta kalacak

Santral ne santrali peki gaz katı atık komur linyit mi santraller enerji sektörunde kullanılan birçok enstrumana sahiptir ekat belgesi gerekebilir.Çalışmanı tavsiye ederim fabrikadan daha rahat olur ama tehlikesi yüksektir orta gerilim nihayetinde

Dogalgazdan uretiliyormus

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Ekat belgesi gerekir eğer firma sizi ekata gonderip işe alacaksa kesinlikle tavsiye ederim zira kendi başına bu belgeyi almak baya zor.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,167
Kullanıcılar
449,931
Son üye
mecuxell

Yeni konular

Geri