Elektrik Sınavı

realcs

Üye
Merhaba arkadaşlar.mesleğim elektrik teknisyenliği .gelecek hafta kompedan sınavı olac ağız.Sizden ricam elektrikle ilgili gelebilecek soruları link yada dosya paylaşımı şeklinde yaparmısınız

Merhaba arkadaşlar.mesleğim elektrik teknisyenliği .gelecek hafta kompedan sınavı olac ağız.Sizden ricam elektrikle ilgili gelebilecek soruları link yada dosya paylaşımı şeklinde yaparmısınız

Bazi soru ve cevaplari ekte paylastim, fakat siz daha detayli bilgi verirseniz sinavinizla ilgili ona gore yardimci olmaya calisacagim, simdi bu sekilde ben genel elektrik sinavi gibi anliyorum, daha detayli bilgi yaziniz lutfen...

Ekli dosyalar

• elektrik-tekniker.pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 37
  • elektrik-teknisyen.pdf
    1.1 MB · Görüntüleme: 45
  • 2132293420_40_elektrik_(teknisyen).doc
    325.5 KB · Görüntüleme: 27
Teşekkür ederim yeterli olacaktır sayenizde

Sadece yardimci olmaya calistim bazi dokumanlar paylasarak , boyle guzel bir forumda degerli meslektaslarimiz ve bu meslege gonul veren(ler) , ogrenmek isteyen(ler) icin. Fakat sizin sayenizde olacaktir hersey cunku siz calisip ,umuyorum ki sinavda da siz basarili olacaksiniz. Hayatta insanlar birbirlerine daha fazla yardimci olmaya calissa eminim ki problemlerimiz daha az olacaktir. Tabii sozum meclisten disari... Basarilar dilerim... Tesekkurler...

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,607
Son üye
sinan343834

Yeni konular

Geri