Elektrik Projesinden Metraj ve Keşif Çıkarma hakkında püf noktalar

bydownload

Üye
Konu başlığında da yazıldığı üzere elektrik projesinde metraj ve keşif çıkartırken özellikle endüstriel elektrik te bildiğiniz tüm metotlara açığım şimdiden teşekkür ederim yardımcı arkadaşlara.

Su arıtma tesislerinde elektrik projesinde keşif ve metraj çıkaran bi arkadaşın bilgilerine acil ihtiyacım var

Moderatör tarafında düzenlendi:
topla diye bir lisp var onu bak internet de bulabilirsin işin kolaylaşır

Metraj ve keşif Çıkarmak Hakikaten zor bir iş özellikle sormak istediğiniz konuda yardımcı olmak isterim 2 yıldır bu sektörde çalışıyorum

Arkadaşlar Toplam veren lisplerden bahsetmişler bunun dışında projelerde blocklar varsa bcount komutuyla istenilen alandaki nesneleri seçip toplamını comut satırında görebilirsiniZ .Son oalrak yorucu ve çaba gerektiren bir süreç talep ettiginiz noktalarda yardımcı olmaya çalışırım

Sayım komutunu çalıştırdıgımda saymak istediğim nesne dışındaki nesneleride dahil ediyor baktığımda el ile saydığımdan farklı çıkıyor.
block yoksa nasıl sayılır?

Metraj ve keşif Çıkarmak Hakikaten zor bir iş özellikle sormak istediğiniz konuda yardımcı olmak isterim 2 yıldır bu sektörde çalışıyorum

Arkadaşlar toplam veren lisplerden bahsetmişler bunun dışında projelerde blocklar varsa bcount komutuyla istenilen alandaki nesneleri seçip toplamını comut satırında görebilirsiniZ .Son oalrak yorucu ve çaba gerektiren bir süreç talep ettiginiz noktalarda yardımcı olmaya çalışırım[/QUOTE
sayım komutunu çalıştırdıgımda saymak istediğim nesne dışındaki nesneleride dahil ediyor baktığımda el ile saydığımdan farklı çıkıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
BİR DEVLET YURDUNA AİT A.G. AYDINLATMA PRİZ KUVVET ZAYIF AKIM GİBİ ÇİZİLİ PROJELER ÜZERİNDEN KEŞİF VE METRAJ ÇIKARABİLECEK BİR ARKADAŞA İHTİYACIM VAR. ÜCRETİ KARŞILIĞI. BANA ULAŞABİLİR. 0533 663 63 90 ÇOK ACİL...

Arkadaşlar Toplam veren lisplerden bahsetmişler bunun dışında projelerde blocklar varsa bcount komutuyla istenilen alandaki nesneleri seçip toplamını comut satırında görebilirsiniZ .Son oalrak yorucu ve çaba gerektiren bir süreç talep ettiginiz noktalarda yardımcı olmaya çalışırım

Merhaba
Benimde autocad üzerinden keşif çıkarmam gerekiyor bu konu hakkında yardımcı olabılır mısınız ? AutoCad tecrübem pek yok ve sektörde yeniyim, ilgilenirseniz ve yardımcı olursanız çok sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri