Elektrik Proje Çizimi Yapılır

ufaruklik

Üye
Merhaba Arkadaşlar;
Elektrik sistemlerinin ruhsat ve uygulama olarak ve de önetmeliklere uygun olarak hazırlanmaktadır.
İş tecrübesi olarakta 2008 den beri bu sektördeyim.
Konut projeleri , ofis projeleri , avm projeleri , otel projeleri konusunda yeterli tecrübeye sahibimdir.
İlgilenen arkadaşlar benimle [email protected] ve 5544569289 numarası üzerinden iletişime geçebilirler.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bir projedeki bir simgeyi başka bir proje aktardığımızda çok küçük veya büyük kalabiliyor. scale komutu ile büyütüp küçültme yapılabiliyor ancak çizimin tam öpüşmesi için daha pratik bi yol var mı?

Çizime başlarkenki ayarlar ile alakalı
Sayın Yaşlı Uzman,

Sormamın bir nedeni de bu platformu reklam için kullanıp bir kez olsun bir kişinin işine yarayan bilgi paylaşımı yapmayanları tespit etmektir. 3000 küsür mes paylaşmışsınız farklı farklı alanlarda. kendi alanlarında iyi olduğunu iddia edenleri paylaştıkları bilgiler ile biz tayin etmeliyiz.

Bence forum buraya sadece reklam amaçlı kullanma mesajlarına bi kısıtlama getirmelidir.

ilk olarak iki projenin de units ayarları aynı olmalıdır. Bizi denemenize gerek yok. Kendimizi ispatımız projelerimizden mevcuttur. Şahsi mailimden ulaşın. Yaptığım projeleri ve şirketimi açıklayayım size yeterli referans olacaktır bence. Ama tavrınızı da haklı buluyorum.

ilk olarak iki projenin de units ayarları aynı olmalıdır. Bizi denemenize gerek yok. Kendimizi ispatımız projelerimizden mevcuttur. Şahsi mailimden ulaşın. Yaptığım projeleri ve şirketimi açıklayayım size yeterli referans olacaktır bence. Ama tavrınızı da haklı buluyorum.
Redskymuscular adli uyenin sizin mesleki bilginizi denetlemek icin degil sizin siteyi sadece reklam amacli kullanmanizi engellemek icin yazdigini dusunuyorum. Sizin katki saglamaniza sebep olmak amac.
Ayrica BURADAN YONETIME SESLENMEK ISTIYORUM ben meslektaslarimiz tarafindan piyasanin dusurulmesine, isci olarak calisan meslektaslarimin kendilerini isverene maaş/calisma saatleri-kosullari gibi konularda ezdirmelerine karsiyim. Sitede ucuza proje cizilir diye basliklar var. Sizin gonlunuz el veriyor mu piyasanin bolye oldurulmesine. Bu meslektasimiz ucuza imza atiyorsa mutlaka baska bir meslektasimizin ekmegine mani oluyor demektir. site yonetimi olarak sizde buna izin vermis oluyorsunuz. Lafim reklam verilmesine degil, meslegimize zarar verici reklamlarin verilmesine.

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,809
Son üye
yucelsenolgm

Yeni konular

Geri