Elektrik-elektronik mühendisliği okurken sınava hazırlanmak

yorik1

Üye
Merhaba ilk önce.Ege ee de okumaktayım.Hazılığı yeni bitirdim.Bölümü okurken yeniden sınava hazırlanmayı düşünüyorum ne kadar birlikte yürütebilirim?Hedefim tıp şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

bölüm genel itibariyle oldukça zor ege üniversitesi de gerçekten iyi bir üniversite aslında sağlık sektörüne geçmek faydalı fakat birinden birini seçmen lazım ikisini beraber taşıyacağını sanmam kaydını dondur ve çalış

kaydını dondurmadan dersleri geçmen yada sınava çalışman zor ikisinden biri aksar oda 2sini de zora sokabilir.

eğer iki bölumude devam ettırıp dıploma alırsan tip ta çağ başlatmış olursun allah zihin açıklığı versın

İşte o imkansız tekin bey en basit ders saati çakışır

bölüm genel itibariyle oldukça zor ege üniversitesi de gerçekten iyi bir üniversite aslında sağlık sektörüne geçmek faydalı fakat birinden birini seçmen lazım ikisini beraber taşıyacağını sanmam kaydını dondur ve çalış
Cevabınız için çok teşekkürler.Fakat öyle bir imkanım yok ne yazıkki.Benim merak ettiğim konulardan biriside öss dersleri ile bölümdeki ilk senedeki derslerin ne kadarı ortak.(yani 1. sınıftaki derslerin faydası var mı Ygs veya Lys'ye?)Eğer ilk sınavdan 450 ve üzeri bir puan alabilirsem direk donduracağım.Hedefim Gazi Üniversitesi Tıp.Bir başka sorum daha olacaktı.Geçenlerde akkuyu'nun sponsorluğunda nüükler eğitim için Rusya'da Eğitim için gönderecekleri sınava girdim.Az önce baktım Kazanmışım.Sizin düşüncenizi öğrenmek isterim bu konudada.Cevabınız için teşekkürler.

kaydını dondurmadan dersleri geçmen yada sınava çalışman zor ikisinden biri aksar oda 2sini de zora sokabilir.
eğer iki bölumude devam ettırıp dıploma alırsan tip ta çağ başlatmış olursun allah zihin açıklığı versın
Cevabınız için teşekkürler Tufan bey.Ama zaten ilk sınav yorum sınavı ve heycan sınavı gibi geliyor bana.eğer şanslı iseniz ve zamanı yetiştirebilirseniz rahat +450 alınabiliyor.Özellikle matematikde ve fende hiç bir sıkıntım yok.sorun türkçe'yi daha az zamana yaymada.bunuda bölümde okurken arada türkçe testleri çözerek giderebileceğime inanıyorum.Tekin bey yalnış anlamışsınız.İstediğim yeri kazandığımda kaydımı alacağım.Yani eğer Tıp'ı kazanırsam diplomamı üniversitemden alıp kazandığım üniversiteye verip orda okuyacağım.

Arkadaşım sen kaydını dondur gidebilecek durumdaysan dershaneye git hazırlan ama kazanamazsan tek olacağı 1-0 yenik başlamak olur bunu da unutma

Arkadaşım sen kaydını dondur gidebilecek durumdaysan dershaneye git hazırlan ama kazanamazsan tek olacağı 1-0 yenik başlamak olur bunu da unutma
Dersleri aksatmadan çalışacağım.Ağırlık derslerde olacak ygs'ye kadar.Çünkü ben ygs'nin çalışma ile ilgili olduğuna inanmıyorum.Ama ygs'den 0 konu eksiğim var.ve sadece deneme çözmem gerekiyor.ama lys sadece bilgi sınavı.ve lysem sağlam amma velakin bilgi unutulabiliecek birşey olduğu için eğer ygsden +450 alırsam donduracağım.
Az önce baktım Mat1 Mat2 Fizik 1 Fizik 2 gibi dersler var.Bunların sınava katkısı ne derecede olur?Bunu çok merak ediyorum.Birde daha 18 yaşımda olduğum için ve daha arkadaşlarımın dediğine göre 14-15 yaşında gibi durduğumdan dolayı fazla etki yapmaz sanıyorum :D minyon tipli olduğumdan dolayı.

Derselerin içeriğini zaten buradan öğrenebilirsin:Ege Üniversitesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü genelde inkılap,matematik,türk dili,fizik bunlar işine az çok yarayacaktır tabi ki bunlar sonuçta lys de çalışmış olduğun konuların bir adım daha ilerisi olacaktır fakat matematikte elbette ygs konularını anlatmalarını bekleme inkılap,türk dili zaten ygs deki konular gibi fizik ygs,lys karışık anlatılır tabi bu benim üni. için geçerliydi üniversiteden üniversiteye de fark ediyordur diye düşünüyorum mutlaka rusya eğitimini kazanmış olman gerçekten güzel bir şey belki bu sayede ileride mersin-akkuyuda eem olarak çalışıyor da olabilirsin Fakat eem istenmeyerek gelindiğinde gerçekten çok zorlayan bir bölümdür ve istemeye istemeye sadece 4 yıl değil ömür boyu bunun cezasını çekebilme ihtimalin var ama belki sonradan alışırım tıpı aklımdan çıkarırım diyorsan o başka tabi.Ama sevdiğin bir mesleği özellikle de tıpı unutmkak olay mı olur bir de sen düşün ? Benimde bir arkadaşım gazi tıp(ing.) okuyor gerçekten güzel bir üniversite ve çok iyi bir bölüm ama sen türkçeyi seç kazanırsan ing. çok zor diyor da

Forum istatistikleri

Konular
128,175
Kullanıcılar
449,938
Son üye
Dragonov

Yeni konular

Geri