Elektrik Elektronik 1.sınıf öğrencisine Tavsiyeleriniz:)

Mrkilic27

Üye
Merhabalar..Ben Elektrik Elektronik Mühendisliği 1.sınıf öğrencisiyim..Üniversite yarın başlıyor..1.sınıfta fazla bölümle ilgili ders yok..C+ dersi var sadece...Benim siz büyüklerimden istediğim nasıl kendimi geliştirebilirim 1.sınıfta_??..Hangi programları öğreneyim 1.sınıfta?? Ne tavsiye edersiniz?? Ayrıca 2. yabancı dili de öğrenmeye başladım...Tavsiyelerinizi bekliyorum..Saygılar..

Dördüncü sınıfta okuyan biri olarak git ve dördüncü sınıftaki abilerinle konuş derim. Çünkü insan çoğu şeyin farkına üçüncü sınıfta varıyor; ama çoğu kişinin farkına varması dördüncü ınıfı buluyor onun için dört dedim. Bölüm seçimlerini nasıl yapmışlar revaçta olan nedir bunları öğren. Sonra hemen şimdi sadece ilgilerine göre karar vermelisin hangi konuya yöneleceğine. Kendini yetiştirene her alanda iş var. İlgi alanını belirle ve onlara yönelik olarak öğren herşeyi. Sonra bu ilgi alanına yönelik bir yerde çalışmayı dene çok faydası olacak.

bende elektrik elektronik bölümündeyim ve 3. sınıftayım , ysnclskn nin dediklerine katılıyorum 4. sınıftan birilerini bul onlar sana bu ortama nazaran daha fazla yardımcı olurlar...

Aranızda 4.sınıf Yok mu Yahu?

eger 2. ogretım ısen bence sımdı den pıyasa da calısmaya basla bılıyorum dersleri ve ısleri bırlıkte goturmek zor oluyor ama gelısmen ıcın pıyasa da calısman gerek bu bır gercek bence yol yakın ken pıyasa yaa atılmak ıcın temel atman lazım

ilk önce diyecem ama bir kaç ders almadan karar vermek de zor. elektrik alanı mı senin ilgini çekiyor yoksa elektronik mi. iletkenler mi ilgini çekiyor yoksa yarı iletkenler mi. programlama işi yaparım mı diyorsun yoksa şalt sahasında çalışırım mı diyorsun. 1.sınıfı kendini geliştirici faaliyetleri yaparak geçir. mesela pek anlamasanda 3. veya 4.sınıftaki derslerin kitaplarını al çalış. bir fikir edin

Tşk ederim cvp için..Ben büyük ihtimal elektriğe yönelecem...Onun için hangi programları öğrenmeliyim faln..?

matlabı şiddetle tavsiye ederim. auto cad de öğrenirsin faydalı olur

Hiç aranızda Çok iyi Elektrik Elektronik Mühendisi yok mu yahu?? Nasıl çok iyi oldu bahsetsin biraz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri