Elektrik bölümü staj dosyası(BTSO OSB)

PaTRiŞ

Üye
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde staj yapıyorum arkadaşlar bu tarz bi yerde staj yapan arkadaş varsa ve elinde staj dosyası mevcutsa örnek olması açısından siteye ekliyebilirse sevinirim

arkadaşlar myo dan mezun olacam son bir stajım kaldı varsa sizde otmosyon ile ilgili yapılmış bir staj dosyası bana yollaya bilirmisiniz(20_25 günlük bi dosya) şimdiden tşkler

ben ünüversite stajı yapıyorum bana ups güç kaynağı hakkında staj defterime doldurabileceğim notlar verebilcek birisi varmı acil

merhaba. ben ilk stajım olarak elektrık bolumunde , eletrık malzemeleri ( röle, inverter , güç sistemleri)... ureten bır fırmada staj yapıyorum.. örnek pdf için yardımcı olabılır mısınız...

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde staj yapıyorum arkadaşlar bu tarz bi yerde staj yapan arkadaş varsa ve elinde staj dosyası mevcutsa örnek olması açısından siteye ekliyebilirse sevinirim
Aynen bende osb de staj görüyorum yardım edersenizvcok sevinirim bi 12 syf kaldi

Arkadaşlar Elektrik bölümü öğrencisiyim doldurulmuş staj dosyası lazım 44 sayfa yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri