Elektrik Öğretmeniyim yeni atandım tecrübeli arkdaşlardan yardım

Elektrik Öğretmeniyim yeni atandım tecrübeli arkdaşlardan yardım

Moderatör tarafında düzenlendi:
hocam affedin ben bir otomasyon ogrencisiyim asla ogrencilere yazama isi vermeyin arkanizdan kufur ederler kendimden biliyorum... benim l2 deki hocam o kadar guzeldiki bizim sebilimiz bile vardi devreyi bitirince cayimizi kavemizi icerdik ama hocaya da saygiliydik ve birmirimizi ck severdik bu ben o hoca sayesnde bgn meslegimi seviyorum 11. sinifta gelen hocalarim 10. sinifta gelseydi ben meslegimi yapmazdim ki ole olan arkadaslarimda var. uzun lafin kisasi ogrenci uygulama seviyo ole al yaz bende anlatam kelimelerini sevmiyo hic olanak yoksa en kotu hocam bir proteus ta flip flop gibi basit seyler yaptirin ama ogrenci bisiler yapsin biz mesela guc kaynagi yapmistik vs. herkez hocamizi ck severdi ...

öğrencileri ezmeyin üniversitedeki gibi seviyeyi koyun ama onları ezmeyin ve sürekli projeler verip kendinizi ve onları geliştirin
onlara değerli olduklarını hissettirin yeter
çünkü onlar bizim geleceğimiz

hocam,
ilk başta öğretmenlik mesleğini sevdiğiniz için yapın yani para kazanmak için değil.
Sonra öğrencileriniz laubali olmayın (bir öğrenci olarak söylüyorum) çünkü sizin bilginizi hor görüp dalga geçebilirler.
Sonra atelyede lütfen dikkatli olun, öğrencileriniz tornavida vb. aletler ile şakalaşmasınlar.
Teknik kısımlarda öğrencilerinizi lütfen uyarın.
okul imkanları elverdiği süreçte projeler yapın. Emin olun biz TÜRK gençleri fırsatımız olsa çoğu şeyi başarırız.
...
Temrinleri öğrencilere yazdırmayın nasıl olsa kitapta var (Kardeşlerimiz çekmesin cefayı :))
...
"Not" gibi bir güç elinizde ama bi çok kral hocaydı allah bin kere razı olsun demek var birde...
Temel amacınız memur olmak olmasın. Öğretmen olmak olsun...
Bende öğretmen torunuyum...
Bunları belki ukalalık olarak algılıyabilirsiniz. Sürc-ü lisan ettiysem affola...
Başarılar öğretmenim...

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri