ELEKTRİKLİ SİNEK ÖLDÜRÜCÜ Tamir Ediyoruz_ 50. video

elektrofizikci

Usta Üye
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ben de öğle vakti raket tiplerini (japon şoplarda mevcut) izlemiştim 2 pilli (sanırım eklememe gerek yok), yine mi bunlar karşıma çıktı, bu kadar mı tesadüf olur dedim :) Aslında elektrik kesintilerinde ocağı yakmak için düşünüyorum... ;)

Son düzenleme:
Merhaba, bende bir tane sinek öldürücü var, Lambaları yanmıyordu. Starter ve lambalarını değiştirdim. Ama tellerine kağıt değdiriyorum kıvılcım çıkmıyor. Ama fişini çekince tellerine tornavida değdiriyorum çat diye ses çıkıyor. İnternette baktım çoğu kişi kağıt değdirince çat çat diye ses çıkıyor. Bunun nasıl sağlam olduğunu anlarız?

Ekli dosyalar

• arka.jpg
    arka.jpg
    175.4 KB · Görüntüleme: 45
  • etiket.jpg
    etiket.jpg
    152.3 KB · Görüntüleme: 45
  • ön.jpg
    ön.jpg
    160.8 KB · Görüntüleme: 43
Merhaba, bende bir tane sinek öldürücü var, Lambaları yanmıyordu. Starter ve lambalarını değiştirdim. Ama tellerine kağıt değdiriyorum kıvılcım çıkmıyor. Ama fişini çekince tellerine tornavida değdiriyorum çat diye ses çıkıyor. İnternette baktım çoğu kişi kağıt değdirince çat çat diye ses çıkıyor. Bunun nasıl sağlam olduğunu anlarız?

Bu kadar zamandır bir bilen çıkmadı mı? :(

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Geri