Eray KIRIMLI, BİMERDEN NE NETİCE ALDINIZ

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Hiç bir netice alamadık tabiki. Maillere cevap dahi verilmedi. Birde lütfen mesaj yazarken tüm harfleri büyük yazmamaya özen gösteriniz.

ilgili bimer numarasını belirterek dilekçem yasaların uygun gördügü süreler içerisinde neticelendirilmemiştir gerekenin yapılarak dilekçemin neticelenmesi ni arz ederim diye mail atın 30 gün içinde cevaP verirler mutlaka

elektrik tesisatçısı olarak çalışmaktayım çevre ve şehircilik ve milli egitim bakanlıgı tarafından çıkartılan ELEKTRİK İLE İLGİLİ FEN ADAMLARININ YETKİ, GÖREV VE SORUMLULUKLARI HAKKINDA YÖNETMELİK te bulunanAsansör İşleri SorumluluğuMadde 10 Elektrik tesisatçıları her türlü asansör tesisatı ile ilgili sorumluluğu yüklenemezler. denmektedir bunun hukuki bir gerekçesi varmıdır bu madde aynı yönetmeligin madde 4 ) İşletme ve Bakım işleri:tesislerin işletme, bakımı ve ölçü,işlerinde yetkilidirler. maddesiylede çelişmektedir işletmesini bakımını ölçümünü yaptıgım yerin tesisatına karışamıyorum bu konuda gereknin yapılarak magduriyetimin giderilmesini arz ederim ARKADAŞLAR TEKNİKERLER TEKNİSYENLER ELEKTRİK USTALARI BUNU BİMER E ŞİKAYET BAŞLIGI ALTINDA ATSINLAR

elektrik teknikeri olarak çalışmaktayım çevre ve şehircilik ve milli egitim bakanlıgı tarafından çıkartılan ELEKTRİK İLE İLGİLİ FEN ADAMLARININ YETKİ, GÖREV VE SORUMLULUKLARI HAKKINDA YÖNETMELİK te bulunanAsansör İşleri SorumluluğuMadde 10 Elektrik tesisatçıları her türlü asansör tesisatı ile ilgili sorumluluğu yüklenemezler. denmektedir bu ne anlama gelmektedir ben yetkim dahilinde asansör projelerini çizebilirmiyim ARKADAŞLAR TEKNİKERLER TEKNİSYENLER ELEKTRİK USTALARI BUNU BİMER E ŞİKAYET BAŞLIGI ALTINDA ATSINLAR

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri