ELEKTRİK SÜPÜRGESİ TAVSİYE

Yetkili beyaz eşya servisinde elemanken(yıl 2004) dyson (ilk çıktığı zamanlardaki model) elk. süpürge geldi, açtım baktım motor sıradan diğer cihazlardaki motor! Fiyat!!! Günümüze bakıyorum markalı toz torbasızların fiyatı 300 (tahmini) ve üzeri, düşük kalite bilinenlerinki 100-200 arası... kabul deponun hacmi küçük.
Hakan Bey bu yazınızdan yaklaşık 1 ay önce forumdan saygı değer bir büyüğümle sessizlerin tasarımı teknolojisini tartışıyordum araştırmalarımın sonuçlarını paylaştım, bir kaç modelin fiyatını da bu zamanda gördüm 800+ tl olanaları dahi var! Yine, markaya bu fiyat verilir mi?

Yetkili beyaz eşya servisinde elemanken(yıl 2004) dyson (ilk çıktığı zamanlardaki model) elk. süpürge geldi, açtım baktım motor sıradan diğer cihazlardaki motor! Fiyat!!! Günümüze bakıyorum markalı toz torbasızların fiyatı 300 (tahmini) ve üzeri, düşük kalite bilinenlerinki 100-200 arası... kabul deponun hacmi küçük.
Hakan Bey bu yazınızdan yaklaşık 1 ay önce forumdan saygı değer bir büyüğümle sessizlerin tasarımı teknolojisini tartışıyordum araştırmalarımın sonuçlarını paylaştım, bir kaç modelin fiyatını da bu zamanda gördüm 800+ tl olanaları dahi var! Yine, markaya bu fiyat verilir mi?
Dün arcelik kombinin fani ses yapiyor diye soktum birde ne goreyim baymak uretmis. Arcelik buzdolabi motoru lg vs.vs. Arcelik diye bir suru para bayilirsin...

Dün arcelik kombinin fani ses yapiyor diye soktum birde ne goreyim baymak uretmis. Arcelik buzdolabi motoru lg vs.vs. Arcelik diye bir suru para bayilirsin...
Evet sürüyle benzer örnekleri mevcut, daha önce başka konuda yazmıştım, yerli marka lcd tv fiyatları dünyaca ünlü markaların fiyatlarıyla ya başa baş ya da daha yüksek, yerlilerin içlerindeki bileşenlerin üreticileri hep belli büyük markalar.

Dyson kullanıyorum. DC32. Sesi haricinde her şeyi mükemmel. 3 kademe siklon mevcut ve filtre ancak 3 ay sonra hafif grileşiyor (zaten 3 ayda bir filtrenin yıkanması tavsiye ediliyor). Özellikle masa, tablo, televizyon, bilgisayar gibi yüzeylerin tozunu almak için kullanılan el fırçası (ayrı almak gerekiyor) mükemmel. Toz haznesi çok kolay boşaltılıyor (bir gazete üzerinde toz uçurmadan yatık şekilde tozu boşaltabiliyorsunuz). Emiş gücü hiç değişmiyor. Hepa filtreli diğer elektrik süpürgemin filtresini bile Dyson ile temizliyorum.

Torba maliyeti ve bittikçe gidip alması sorun değil derseniz 5 kademe torbalılar en pratik olanıdır. Emiş gücünde fazla değişiklik olmaz.

Yaklaşık 15 gündür (eski süpürgenin vefatıyla aynı gün) gerek internet üzerinden gerekse siz değerli üyelerin yapmış olduğu yorumlara istinaden, kısmet olursa yarın (izinliyim) bütçeye uygun bir makina almaya gideceğim.yorum yapan tüm arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Teşekkürler bizden. İnşallah alacağınızdan üründen memnun kalırsınız.

CONTİ CHY-204 CLEAN RO SU FİLTRELİ TEMİZLEME ROBOTU

Bu ürün 2 günlük indirimde 184,90 TL Fiyat oldukça iyi diğer siteler ile karşılaştır.

Ekli dosyalar

• contiii.jpg
    contiii.jpg
    22.9 KB · Görüntüleme: 24
Moderatör tarafında düzenlendi:
merhabalar. bir ay önce arkadaşımın tavsiyesi ile Rowenta Compact Power Cyclonic 3A aldım. sizlere özelliklerinden bahsedeyim biraz. Uzun kablosu sayesinde prizden çıkartıp oda oda elektrik süpürgesini gezdirmeye gerek kalmıyor. yüksek toz emme seviyesi sayesinde laminant üzerinde bile üstün bir temizlik yapabiliyorum. ayrı yanında gelen özel başlığı ile ulaşılması zor alanları kolayca temizliyebiliyorum. :)

%50 Enerji Verimli ile A Enerji Sınıfı tercih edin,
ben size ROWENTA markasının modelini tavsiye edeyim,
ROWENTA RO8341 S.F. MultiCyclonic

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular