Elegance dvr-04 görüntü alma sorunu

idkuscu

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde başlıkta yazılı olan cihaz var biyerden hediye geldi cihazın usb portu var fakat sadece cihazı bilgisayara bağlamak için ve görüntüde bu şekilde aktarılıyormuş.(Sıfır cihazın internet ortamındaki bilgisi) şimdi sizlerden ricam bu işlemi nasıl yapacağım. Cihazı bilgisayara taktığımda cihaz RAW formatına dönüşmüş olduğu için içini göremiyorum bu işler için genel bir yazılımmı vardır varsa adı nedir ne yapmam gerekir yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin. Saygılarımla...

Tam olarak yapmak istediğiniz işlem nedir ? Usb bağlayip bilgisayara kayitmi çekeceksiniz anlamadim da

Usb bellek ile kolayca alabirsin. Yada bilgisayardan izlemekte kullandiğin yazilim uzerindende ćekebilirsiz. En kolay yontem usb bellek ile, usb bellek boş olsun biçimlendirin

Sizin yapmak istediginiz pc direk bağlanti ise uğraşmayin. Network ile ağa dahil edin. Pc yazimini kurun sorunsuzca kayitlari pc nize çekin

Hocam belliki siz bu işleri anlayan birisiniz. Cihazın network ü yok cihaz üzerindeki usb portu yanlızca bilgisayara bağlantı için yani dahada teknik konuşayım cihaz readonly usb bellek taksamda çalışmıyor. Usb portuna 5v gitmiyor zaten bende o şekilde çözdüm dvr cihazının tıpkı bir external hdd gibi çalıştığını. E durum böyle olunca cihazın cd si dvdsi hiç bişeyide yok kayıtlar cihaz üstünde kalıyor.

Cihazın önünde USB diye bir led var ve bilgisayar bağlantısı yaptığımda bu led yanıyor. Bilgisayarda bir yazılım olmalı ve içindeki kayıtlar bulunabilmeli sizden ricam bu programın adı.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri