El yapımı yüksek mukavemetli metal sürgü

yawuz58

Üye
el yapımı metal sürgü hazırları 5 tl civarı olduğu için uğraşmaya değermiydi bilemiyorum ama hazır satılanların asma kilit yeri çok dandik yan keski ile rahatça kesile bilir benim yaptığımda yok ama saç kapıya takıldığı için dışarıdan müdahele mümkün değil sürgünün geri kaymaması için parça yapılmıştır daha önce balkon kapısı için aldığım sürgünün kilit takma yerini yeniden yaptım.malzemeler 2.5 luk lama demir 2 adet somun sürgü demiri 8mm

Ekli dosyalar

• P_20161124_204312.jpg
    P_20161124_204312.jpg
    656.6 KB · Görüntüleme: 95
Güzel olmuş elinize sağlık, kendin yapmanın hazzı başka ;)
Bende elimden geldiğince bir şeyleri kendim yapmaya çalışırım, hatta bazen dışarıdan almış olsam 5TL ye alacağım şeye 15-20 TL masraf ediyorum :D

Güzel olmuş elinize sağlık, kendin yapmanın hazzı başka ;)
Bende elimden geldiğince bir şeyleri kendim yapmaya çalışırım, hatta bazen dışarıdan almış olsam 5TL ye alacağım şeye 15-20 TL masraf ediyorum :D
teşekkür ederim fırsat buldukça öyle malzemeler yapıyorum

Asma kilitte yüksek mukavemetli olmalı, yoksa anlamı kalmaz. Onlarda pek ucuz değil.

Saygılar...

Asma kilitte yüksek mukavemetli olmalı, yoksa anlamı kalmaz. Onlarda pek ucuz değil.

Saygılar...
ustam ben balkon kapısına yaptım milli kilit taktım dışarıdan kilide herhangi bir malzeme ile ulaşılmaz ancak taşlama ya demir testere ile demiri kesmesi lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,932
Son üye
yyasar

Yeni konular

Geri