Ekovat ElektrikBağlantısı

Hadi geçmiş olsun.. Güle güle kullanın..

Siz yinede modeli verirseniz ben şemasını merak ettim. Yıllar önce biraz uğraşmıştım. Hatırlayamadım bir türlü..

modeli filan belli degil ki.emprace diye bir sey yaziyor elektrik kapaginin uzerinde

tesekkur ederim serkan bey.mavi.siyah yapsam yone calisirmi acaba.ama calismisken daha bizmak istemiyorum.ilginiz icin tesekkurler

hayır diğer kablolar dolabın aydınlatma kablosu olabilir. Kısa devre yapıp zarar verebilir.

serkan bey size bir soru daha sorabilirmiyim.ben kompresor yapmayi dusunuyorum.internette bir turlu bulamadim.on gindur arastiriyorum.bos mutfak tupunu delip tank yapmak istiyorum ama patlar mi acaba diye cekiniyorum.

serkan bey size bir soru daha sorabilirmiyim.ben kompresor yapmayi dusunuyorum.internette bir turlu bulamadim.on gindur arastiriyorum.bos mutfak tupunu delip tank yapmak istiyorum ama patlar mi acaba diye cekiniyorum.

Sakın bu uygulamayı yapmayın. Çok tehlikeli. Tüp içerisinde eser miktarda da olsa kalabilen gaz olabilir. Benzer uygulama yapıp patlatanları biliyorum.

Kompresör için gaz depolama tankı arıyorsanız çevrenizde bulunan soğutmacı klimacılara gidin onlardan boş gaz tüpü isteyin. Eğer Antalya içinde iseniz bende temin edebilirim ama biraz zaman alabilir. Elimdeki tüplerden boşalan olursa size verebilirim. Yada dediğim gibi bir soğutmacıdan temin edebilirsiniz. Rica ederseniz mutlaka vereceklerdir.

Bir hava kompresöründe olması gereken kontrol elemanlarınıda kullanmayı unutmayın.

malesef ben sivastayim.bos gaz tupleri basinca karsi dayanakli mi.peki arac lpg tanki olur mu serkan bey.

R 410a gaz tüpleri basınca dayanıklıdır. Dolu hali bile ortam sıcaklığında 10 barlar civarındadır.

Araç lpg tankıda olur elbette ancak ben maliyetinizi düşürmek açısından boş gaz tüpü önerdim. Lpg tankı size pahalıya maal olur düşüncesindeyim.

Siz bu kompresör ile kaç bar basınca çıkmayı düşünüyorsunuz?

normal bir hava alacam.3 bar yeterli sanirim.diger ekipmanlarida hazirladim sayilir.basinc sarteli regulator filan..aksam aksam sizide rahatsiz ediyorum.ozur dilerim

Forum istatistikleri

Konular
127,967
Kullanıcılar
449,613
Son üye
Liderpano

Yeni konular

Geri