Dubai'de çalışacak uzun soluklu ustalar

Hepar_-_

Üye
Endüstriyel Soğutma,iklimlendirme konusunda kendine güvenen ustalar varsa 25 yıllık İzmir'de bulunan bir firmanın, Dubai'de yeni açılacak Teknik Servis'ine personel alımı olacaktır. Ben CV'leri patronuma göstereceğim. Şartları kendisi sizle birebir iletişime geçince sunacaktır.

Aslında firma ilanımız var başka sitelerde lakin ben burda ustalarıma nasip olsun istiyorum.

CV: [email protected]

Mrb iş imkanı Kalıcımı yoksa gecici bir işmi? Tam olarak şartlar nelerdir msj atarsanız sevinirim

Mrb iş imkanı Kalıcımı yoksa gecici bir işmi? Tam olarak şartlar nelerdir msj atarsanız sevinirim

Merhaba ustam iş kalıcı. Endüstriyel mutfak ekipmanları var restorantlarda gördüğümüz buzdolapları vb. Onların arızalarının giderme işi

Cv Yolladım uygun bulursanız gerekli şartlar sağlandığında çalışmak isterim.

Endüstriyel Soğutma,iklimlendirme konusunda kendine güvenen ustalar varsa 25 yıllık İzmir'de bulunan bir firmanın, Dubai'de yeni açılacak Teknik Servis'ine personel alımı olacaktır. Ben CV'leri patronuma göstereceğim. Şartları kendisi sizle birebir iletişime geçince sunacaktır.

Aslında firma ilanımız var başka sitelerde lakin ben burda ustalarıma nasip olsun istiyorum.

CV: [email protected]

Adım Selçuk eml end elektronik mezunuyum soğutma konusunda cezayır tosçelik ark oçagı 32 tane tavan vıncının otomasyon panellerinın soğutma sıstemi kurulumunu yaptık,bunun dışında Antalya'da turizm sektöründe klima soğutucular ve soğuk oda arızalarına da baktım tel5079144301

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri