dsc 1616 panelde pgmden şifre ile kapı kilidi nasıl yapılır

ALPX

Üye
dsc panelde pgm çıkışlarından kapı kilidi için nasıl bağlantı yapabilirim programı *7 şifre diye hatırlıyorumda tam olarak bilmiyorum birde - çıkış süresini programayı lütfen yardım

*71 sifre pgm1,*72 sifre pgm 2

usta pgmyi nasıl aktif edicem ve pgm ıçıkış süresi programlamayı nasıl yapcam birde bu uzaktan bağlantıyı yapabilmek için programı söylersen çok sevinirim alarm kurulu iken program şifresi yokken nasıl uzak bağlantı kurup şifreyi öğreniyorlar ??

Pgm cıkısları ıle ılgılı caddx panel yardımcı olabılır sıze. Dsc panelde uzaktan fax modem (özel bir modem) ve telefon hattı üzerinden baglantı saglanabılıyor. Panelin çalma sayısını ve download özelliğini açmanız gerekıyor.

usta pgmyi nasıl aktif edicem ve pgm ıçıkış süresi programlamayı nasıl yapcam birde bu uzaktan bağlantıyı yapabilmek için programı söylersen çok sevinirim alarm kurulu iken program şifresi yokken nasıl uzak bağlantı kurup şifreyi öğreniyorlar ??
Merhaba ALPX ;
programlama moduna gir...*8 5555 ( default )
009 yaz 00 03 yaz.... pgm ye bir tane röle tak ki sıkıntı olduğunda paneli bozmasın tabi rolenin + - uçları arasına IN 4007 diot takmayı unutma...

DSC ALarm panelinde kullanılan Programlı Çıkış için yapılması gerekleri yazdım..İnşallah işinize yarar ..Kolay gelsin.
PGM 1 ve 2

00 Kullanılmıyor.
01 Hırsızlık ve yangın durumunda siren çıkışı
02 Kullanılmıyor
03 Duman dedektörü reset *72 sadece pgm2
04 2 kablolu duman dedektörüduman zonu sadece pgm2
05 Sistem kurulu durumda iken ( sistem kurulduğunda aktive ,iptal edildiğinde deaktive olur )
06 Kurulmaya hazır ise
07 Şifre paneli buzzer devreye girdiğinde
08 Fasılalı tetik
09 Sistemde problem varsa
10 Kesik Kesik çıkış
11 Sistem Sabotaj olduğunda
12 Telefon hattı arızasında
13 Aim görüşmesi sonrası
14 Ground start pulse
15 DLS pulsa tetik
16 Link 1000 destek tetik
17 Sistem Stay Kurma
18 Siste Away Kurma
19 * 71Tuşlandığında - tetik verir
20 * 72Tuşlandığında - tetik verir
21 * 73Tuşlandığında - tetik verir
22 * 74Tuşlandığında - tetik verir
23 24 Saat Sessiz sadece Pgm2
24 24 Saat Sesli sadece PGM2

teşekkürler sağolasın ...benim bi sorunum daha var dsc1616 585 paneli cep telefona yönlendiriyorum fakat ulaşamadığında iletişim hatası veriyor sistem ışığı sönmüyor iletişim hatasını kaldırmak istiyorum mümkünmüdür

uzakdan erişim yapılabiliyormu panele

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri