dop memory'sinden okuma yapılıyor mu?

kayimguney

Üye
arkadaşlar merhaba dopta yüklü olan dosyayı okumak gibi bi şansımız var mı? screen editor 1.05.78 kullanıyorum..
teşekkürler..

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
dopta yuklu olan program derken dopa daha once yuklenmıs program dosyasını mı kasdedıyorsunuz acaba

Arkadaşım upload olması lazım.Download screen in yanında upload olması lazım.Şimdi eski 1.5.74 bu uplaod vardı.1.5.78 varmı bakmam lazım.

screen editörü açtığında dosya kısmına gel (file) burdan cağırı tıkla (upload) sana şifre var ise şifre soracaktır
şifreyi girip enter yaptığında dopta yüklü olan uygulama calışma ekranına gelecektir
Kolay gelsin

selam arkadaşım dosyayı cagırıyorum fakat usb disconnect diyor neden olabilir

panel port ayarların usb olduguna bak optıons environment usb secenegını sec tekrar dene

arkadaşlar merhaba dopta yüklü olan dosyayı okumak gibi bi şansımız var mı? screen editor 1.05.78 kullanıyorum..
teşekkürler..

soru yanlıs aslında şöyle olacaktı. şifreyi kırarak pragramı upload edebilirmiyiz. yani şifre cözücü bi programı olan varmı

merhabalar ben daha önce bu forumda belirtmiştim

şifre kırma yazılımını kendim yaptım ve daha önce çözdüm

isteyen varsa özel mesaj yazınız ve msn veya mail adresinizi yazınız iletişime geçebiliriz.
*******@hotmail.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri