DEVRE TASRIMI YAPACAK KİŞİ LAZIM (baskı devre +16f877 ye program yüklenmesi)

wed_o

Üye
MİCRO İŞLEMCİLER DERSİ İÇİN ALMIŞ OLDUĞUMUZ DEVREYİ TASARLIYIP ÇALIŞIR VAZİYETTE BİZE ULASTIRACAK BİRİNİ ARIYORUZ DEVRE ÇOK BASİT AMA ZAMANIMIZ OLMADIĞINDAN BASKA BİRİNE ÜCRETLİ YAPTIRMAYI UYGUN GÖRDÜK.

DEVRENİN TÜM DOSYA VE KODLARI AŞŞAGIDAKİ LİNKTEDİR.

PROFESYÖNEL BASKI DEVREYE GEREK TOKTUR (BOYALI . VS)
NORMAL EVDE AMATÖR BASKI DEVRE YETERLİDİR SADECE BASKI DEVREYE İSİMİMİZ YAZILACAKTIR.

devre: dc motoru ileri geri ve hız ayarını çalışır vaziyette yaptırması yeterlidir.
16f877 veya 16f877a kullanılması mecburidir. dc motor hem pic hem motor beslemesi için küçük olabilir ( 3 veya 4 lü 1.5v pil yuvalı)

GEREKLİ TÜM MALZEMELER YAPACAK KİŞİYE AİTTİR.

uygun gördüğümüz fiyat 50 ytl olup ilgilenen olursa 18 mayıs 2009 tarihine kadar bize ulasacak sekilde kargo ücreti alıcı odemeli yada kocaeli ve istanbul anadolu yakasından elden teslim alınabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Klasik sene sonu ödev sendromu vakası.:mad:

Hangi hocaya teslim edilecekse bildirinde sizi yormayalım.:mad:

Üzerinde çalışmış olsanız ve sorunları çözmeye gayretiniz olsa , muhakkak ki pek çok yardım alabilirdiniz.

kocaeli üni de teknik egitim elektrik bölümünde tarık de nasıl olduğunu herkes söyler
16f84 anlatıp 877 den devre istiyen biri

wed_o ben tarık hocayı tanıyorum. isterseniz yardımcı olayım. ben tarık hocanın dersinden direk geçtim :). sadece 5-7 kişi direk geçer gerisi diğer sınavlara kalır. şimdiden başarılar dilerim.

Dostum çok beleşçisin, bu fiyata kimse uğraşmaz haberin olsun. Millet vaktini harcıcak bu işe kendi yükleme kartını kullanıcak, olmadı bir daha yapıcak falan. Sen en iyisi hazır devre paketleri var onlardan al. Eminim lehim yapmasınınıda bilmiyorsundur onuda 10 tl ye yapıcak adam arasın şimdi.. Puhaaaha

bizim uygun gördüğümüz fiyat 150 tl dir.

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri