deterjanli kaliyor yardim

ertan59

Üye
Herkese iyi aksamlar makina bosch wfl 1800 makina alindigi gunden beri surekli camasirlari durulamadi yapilan islemler prosestat degisti tamburun altindaki top iptal edildi yok fayda etmedi yarim cay bardagi ile ek 3 defa durulama yaptiriyoruz genede iyi degil baska neyden olabilir simdiden herkese tesekkur ederim

Makinanızın suyu alışı normal mi? Musluk kısık veya bağlantı hortumundakı süzgeç tıkalı olmasın.

Evet acik prosestat ayarlarindan daha fazla suda aldirdim gene nafile icindeki suyu bosaltmasa biraz kalsa makina su cekmez diye dusunuyorum pompayida degistireyimmi yada kartta bir sikinti olabilirmi

Yokmu bu konu hakkinda yardim edicek hic basina gelen yokmu

Kullandığınız deterjanı değiştirin, deterjan kutusunun deterjana denk gelen bölümünün üstündeki fıskiye delikleri tıkalı olabilir, deterjan kutusunun altındaki deve boynu kalın lastik körüklü hortumda daralma olabilir, durulama suyunu az alıyor olabilir, suyu istenen derecede ısıtmıyor olabilir, çamaşırı fazla atıyor olabilirsiniz, kirli su atık hortumu normal seviyesinden aşağıda olabilir en as 30 cm yukardan olmalı, yada ta alınışından önceki makinanıza uymadığı için bu makinenin normalleri sizin önceki yıkama düşüncenize uymayabilir

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri