demir döküm salon tipi arıza yardım

teknik22

Üye
slm arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar.
demirdöküm t42000 hp salon tipi klima r22 gazlı ekranda direkt E5 arızası veriyor klima hiçbir hareket yapmıyor ve ekranın altındaki tuşların hiçbiri işlemiyor.ilk tespitim dış ünite üzerindeki kartın trafosu yanmıştı trafoyu değiştirdim ama elektriği acar acmaz tekrar aynı yine direkt ekranda E5 arızası cıkıyor.acaba dış ünite kartımı yoksa iç ünite kartımı arızalı daha önce böyle bi arızayla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Yokmu yardimci okacak bir kisi bende de ayni ariza var cikamiyorum ne olduyuni

merhaba,

cıhaz dış unıte sensorlerını kontrol edın.

kolay gelsin.

slm arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı ramazanlar.
demirdöküm t42000 hp salon tipi klima r22 gazlı ekranda direkt E5 arızası veriyor klima hiçbir hareket yapmıyor ve ekranın altındaki tuşların hiçbiri işlemiyor.ilk tespitim dış ünite üzerindeki kartın trafosu yanmıştı trafoyu değiştirdim ama elektriği acar acmaz tekrar aynı yine direkt ekranda E5 arızası cıkıyor.acaba dış ünite kartımı yoksa iç ünite kartımı arızalı daha önce böyle bi arızayla karşılaşan arkadaşlar varsa yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
E5- Yanlis eletrik baglantisi/yuksek akim/dusuk basincdan koruma amaclidir

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri