DELTA 28SV İLE OMRON SGDH-30DE OY POZİSYON KONTROL

sezgin5151

Üye
ARKADAŞLAR MERHABA.SERVO İŞİNDE OLDUKÇA YENİYİM.ELİMDE DELTA 28SV PLC-DELTA 10S615 HMI VE OMRON SGDH-30DE OY SERVO SÜRÜCÜ VAR.ELİMDEKİ MALZEMELER İLE POZİSYON KONTROL YAPMAK İSTİYORUM.FAKAT PLC VE SERVO BAGLANTILARININ NASIL YAPILACAGINI BİLMİYORUM.SERVONUN BAGLANTI SEMASI AŞAGIDA.NASIL BAGLANTI YAPMAM GEREKİR.İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM...
Adsız.png

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Plc çıkışınız npn mi pnp mi ? Npn ise 7-11 +24v 8 puls 12 dir
Pnp ise 8-12 gnd 7 puls 11 dir

Plc çıkışınız npn mi pnp mi ? Npn ise 7-11 +24v 8 puls 12 dir
Pnp ise 8-12 gnd 7 puls 11 dir
merhaba.verdiginiz cevap için teşekkür ederim.fakat sürücü ekranımda pot yazıyor.ve hangi parametreleri girmem gerektiğini bilmiyorum.cevap verirseniz teşekkürler....

merhaba.verdiginiz cevap için teşekkür ederim.fakat sürücü ekranımda pot yazıyor.ve hangi parametreleri girmem gerektiğini bilmiyorum.cevap verirseniz teşekkürler....
ayrıca servo on komutunu cn1 soket 40 numaradan veriyorum ama herhangi bir değişim olmuyor

42 ve 43 nolu uçlara 24 v gelmesi gerekiyor...

sezgin bey
durum ile ilgili bilgi verebilirmisiniz ,aynı sorun bendede var
siz çalıştırabildinizmi ?

POT = Pozitive over travel. İlgili pinlerde limit sensörleri görmek istiyor cihaz. ya ilgili pinlere sinyal vermelisiniz ya da ilgili parametrelerden bu girişleri kapatmalısınız.

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri